Į orchidėjos vazoną įdėkite šį kubelį: naujų žiedų nespėsite skaičiuoti

Daugelis orchidėjų augintojų jau yra įpratę jų laistymui prisipilti puodelį vandens. Tačiau yra nesudėtingas triukas, kuris sutaupys jums laiko ir taps geriausiu orchidėjų laistymo metodu – tam reikės ledo, rašoma justaddiceorchids.com.

Taip ne tik paprasčiau, bet ir lengviau užtikrinti, kad augalas gauna tiksliai reikiamą vandens kiekį. Kadangi ledas tirpsta lėtai, jūsų augalas vandenį sugers tolygiau – vanduo per vazoną neprabėgs akimirksniu ir nesikaups jo apačioje.

Jei šio orchidėjų laistymo metodo dar nesate išbandę, štai ką jums reikia žinoti.

Kaip orchidėjas laistyti ledu

Orchidėjų laistymo ledu procesas yra paprastas: Jums tereikės kas savaitę į orchidėjos vazoną įdėti po tris kubelius ledo. Viskas! Tai atitinka ketvirtį puodelio vandens. Atkreipkite dėmesį, kad jei viename vazone auginate daugiau nei vieną orchidėją, kiekvienai jų reikės po tris kubelius ledo.

Ledo kubeliams tirpstant vanduo pamažu sunkiasi į kompostą. Tokiu būdu orchidėjos šaknys reikiamą drėgmę sugeria iš lėto, ir augalas gyvuoja ilgiau.

Orchidėjas laistydami vandeniu taip pat sumažinsite tikimybę, kad vandens jos gaus per daug arba per mažai. Augalui pakenkti gali tiek per mažas, tiek per didelis vandens kiekis, tačiau dažniausiai orchidėjos nuvysta dėl per didelio kiekio vandens. Jei laikysitės savaitinio laistymo ledu režimo, šios rizikos išvengsite.


Rašyti komentarą...
v
visiska
2020-02-22 07:39:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesamone.
Atsakyti
0

L
Leva
2020-02-25 09:35:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jug tas ledas istirps kokia valanda ir jokio efekto nebus
Atsakyti
0

B
Brone
2020-02-11 20:51:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų