Į komą panirusi COVID-19 pacientė pagimdė dvynius

Birminghamo ligoninėje dėl koronaviruso gydoma moteris būdama komos būklės pagimdė dvynukus, o prabudusi negalėjo patikėti, kad vaikai yra jos.

Perpetual Uke blogai pasijuto kovo pabaigoje, nėščiai moteriai buvo diagnozuota Covid-19 liga, ji paguldyta į ligoninę. Būklei pablogėjus ji perkelta į kritinės slaugos skyrių, pacientei taikytas dirbtinis plaučių ventiliavimas, dirbtinai sukelta koma.

Tuo metu ji ir pagimdė dvynukus – broliukas ir sesutė pasaulį išvydo po Cezario pjūvio balandžio 10-ąją. Naujagimė svėrė vos 770, o berniukas – 850 gramų.

Po gimdymo Perpetual Uke komoje išbuvo dar 16 dienų. Prabudusi moteris negalėjo patikėti, kad dvyniai – jos vaikai, pacientė net kurį laiką tai neigė. Anot medikų, ją tuo metu kamavo delyras – ūminis praeinantis sąmonės ir kognityvinių (pažinimo) funkcijų sutrikimas.

Praėjo net pora savaičių, kol sąmonę atgavusi motina galiausiai suprato, jog vaikai yra jos. Trijulė iš ligoninė išrašyta tik po 116 dienų, kai naujagimiai – Sochika Palmer ir Osinachis Pascalis – užtektinai sustiprėjo.

Šeimoje dabar auga iš viso 4 atžalos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų