Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Zodiako ženklams diena pažers naujų įspūdžių – netruks ne tik rimtų pokalbių, bet taip pat kai kas pasiners į laimės bei meilės paieškas.

Zodiako ženklams diena pažers naujų įspūdžių – netruks ne tik rimtų pokalbių, bet taip pat kai kas pasiners į laimės bei meilės paieškas.

REKLAMA

Horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena atneš didesnį ramybės poreikį. Jūsų organizmas reikalaus poilsio. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių.

Tauras

Palanku taikytis su mylimaisiais. Tik jei pramogausite, nepraraskite saiko: persivalgymas ir persigėrimas tikrai nepridės geros savijautos.

Dvyniai

Jums labiausiai rūpės žemiški malonumai. Visai atsitiktinai gali nuskambėti neblogas verslo pasiūlymas arba užsimegzti romantiška intriga. Rūpestingiau elkitės su santaupomis, nuosavybe.

Vėžys

Šiandien tikriausiai svečiuositės pas gimines arba jų sulauksite savo namuose. Išties palanku stiprinti saitus su artimais žmonėmis. Sužinota naujiena turbūt paskatins bendrauti ir su tais, kuriuos retai teprisimenate.

REKLAMA

Liūtas

Šiandien noriai bendrausite su artimais žmonėmis, klausysitės jų bėdų ir džiaugsmų, būsite dosnūs protingais patarimais. Jei nenorite, tai ir nederėtų savęs versti būti viešumoje.

Mergelė

Būsite kupini kūrybinės energijos. Palanku skirti romantiškus pasimatymus, susitikti su draugais. Šiandienės laimės ir meilės paieškos gali atnešti pastebimų rezultatų.

Svarstyklės

Šiandien būsite nusiteikę džiaugtis ramybe, menu, puoselėti svajones. Derėtų pasirūpinti savo kūno ir dvasios sveikata. Tačiau neužmirškite ir tų, kurie šalia jūsų. Jų poreikiai taip pat svarbūs.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Būsite emocionalūs, triukšmingi, linkę provokuoti. Jei pasistengsite, šiandien jums bus nesunku užglaistyti konfliktus, nesusipratimus, sužavėti patinkantį asmenį.

Šaulys

Dosnaus pasiūlymo galite tikėtis iš mažai pažįstamo asmens ar naujo gerbėjo. Arba būtent jums kils šaunių idėjų, kurios kažkam padarys didelį įspūdį. Visgi pasireikš polinkis hiperbolizuoti, pridėti prasmės kiekvienam įvykiui, reiškiniui.

Ožiaragis

Diena prabėgs gana nekasdieniškai. Tikriausiai vyksite į svečius pas tuos žmones, su kuriais susitinkate gana retai. Galbūt išsispręs kažkokie nebaigti reikalai su nepažįstamais žmonėmis.

Vandenis

Viskas bus neblogai, jei galėsite pasirinkti, su kuo bendrauti, kur lankytis. Tuomet pakaks ir aktyvumo, ir smalsumo. Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo jus sieja bendri prisiminimai, nuotykiai.

Žuvys

Nenuobodžiausite, nes nusimato pakvietimai į svečius, susitikimai su draugais, simpatijomis. Galite gauti žinią apie buvusį ar esamą draugą. Jei norite ką nors aktyvaus nuveikti, pabendrauti, darykite tai šiandien.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų