Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Diena Zodiako ženklams bus įvairi – daugeliui jų prireiks atidumo, tačiau du iš jų sugebės kruopščiai sutvarkyti įsisenėjusius reikalus.

Diena Zodiako ženklams bus įvairi – daugeliui jų prireiks atidumo, tačiau du iš jų sugebės kruopščiai sutvarkyti įsisenėjusius reikalus.

REKLAMA

Horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Neverta imtis nieko nauja ar svarbaus. Būkite atidesni dirbdami su dokumentais, informacija, pinigais. Nenorėkite daug žinoti, o sužinoję neskubėkite interpretuoti, dalytis: jūsų vertinimai gali būti neteisingi.

Tauras

Dar viena šauni diena, kai reikia pasistengti sutvarkyti visus svarbius ir nemalonius reikalus. Tai jūsų sėkmės laikas, kai pakaks ne tik gerų sumanymų, bet ir noro, energijos, taip pat aplinkinių pagalbos tai įgyvendinti. 

Dvyniai

Idėjos, kurios šiuo metu sukasi jūsų galvoje, kaip ir gauti pasiūlymai, duos naudos. Tiesa, neskubėkite, būkite nuoseklūs. Itin palanki diena svečiams priimti (ypač iš toli).

REKLAMA

Vėžys

Palankus metas, reikalai gali sparčiai pajudėti į priekį. Galite tikėtis naudos ir pripažinimo. Puiki diena kelionėms bei svarbiems susitikimams. Galimos veiklai naudingos pažintys. 

Liūtas

Jūs norite daug ir greitai. Bet jei mėginsite jėga paskatinti įvykių eigą, sulauksite atvirkščio rezultato. Šeima turi būti prioritetas visais atžvilgiais. 

Mergelė

Netikėtumas gali pakeisti jūsų planus (ir jausmus), tačiau tai atvers naujų galimybių. Nebijokite rizikuoti. 

Svarstyklės

Trukdymai nereikšmingi, jie ne tik nepakenks, bet ir padės pasiekti dar geresnių rezultatų. Dirbkite sąžiningai, nesigailėdami jėgų: dabar galite daug laimėti. 

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Diena itin palanki deryboms, susitarimams. Puikus metas tvarkyti konfidencialius reikalus. 

Šaulys

Ne pats smagiausias laikas: pasistenkite nepasiduoti emocijoms, draugų nuomonei. Daug darbo, išlaidų, įtampos, nors viskas baigsis gerai. Stiprinkite nervus, sveikatą, stenkitės dažniau atsipalaiduoti. 

Ožiaragis

Vėl sėkminga diena, viskas pasisuka jums palankia linkme. Geri susitikimai, pasiūlymai. Jūsų padėtis tampa tvirtesnė, tačiau būtina labiau įsiklausyti į intuiciją: reikėtų atseikėti atsitiktinius dalykus. 

Vandenis

Nenustygsite vietoje. Tačiau žinokite: jums dar viskas prieš akis. Beje, šios dienos triūsas nenueis veltui. Tai virs geru pagrindu užsitikrinti sėkmę ateityje.

Žuvys

Ištieskite pagalbos ranką, net jei jūsų pačių reikalai nesiklosto taip, kaip norėtųsi, ir jūs vėl pelnysite draugų, kolegų, visuomenės simpatijas. 

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Greiti užkandžiai su Krekenavos


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų