Rašyti komentarą...
Reikia daugiau informacijis poliklinikose, ligoninėse, žiniasklaidoje apie tai, kada galima kreiptis į primimo skyrių ir kodėl reikės mokėti už paslaugas,jei kreipiamasi nepagrįstai- bauda 50 eurų.
Bausti negalima. Šviesti reikia žmones, kokiais atvejais kreiptis. Geriau 10 nebūtinų konsultacijų nei tuščias Jonavos ligoninės priėmimo sk. Nereikia ant žmonių pykti. Matau, kaip poliklinikoje pravaikščiotas insultas (gydė kaklo radikulopatiją), nesikreipė laiku žmogus, liko neįgalumas, poliklinikoje tyrimų laukia mėnesį (KT,MRT)!!! Arba nerašo siuntimo poliklinika gydytis, ką tam žmogui daryti? Ne vien iš savo varpinės reikia matyti sveikatos apsaugą. Šviesti ir kalbėti- geriausias kelias.
Jeigu man pasidarė blogai tai tikrai kreipsimės i GMPS nori to daktariukas ar ne, nei vienas žmogus be reikalo nesikreipia, netgi su šeimos gydytojo siuntimu ne guldo, jog ne viską šeimos gydytojas gali ištirti, o atvažiavus i priėmimą esi iš prašomas, turi kreiptis į kitą gyd įstaiga.Mokam mokesčius ir turim gauti gydymą, ar pinigus taupot žmonių gyvybes sąskaitą. Nei vieno vyr. gydytojo nematyti gasdinančiu straipsniu, jog įstatymas visur vienodas, o Joniškio ligoninės gydytojas rašo ir rašo, jau baisu i gydymo įstaigą kreiptis, visi gydytojai geri,malonus rašydavom padėkas, o dabar negalima pas juos patekti, ar čia Dulkio reforma ar gydytojo noras parodyti kad aš čia šventasis, darau ka noriu, negi neturi daktariukas tėvų, senelių ir ar patiktų kad taip su jais elgtusi...
Panašu,kad tie visi mokesčlų mokėtojai neperskaitė straipsnio,arba nesuprato,kas ten parašyta.Nevažiuokit į priėmimo skyrių dėl spuogo ant užpakalio,ar37laipsnių temperatūros,tai ir nereikės ilgai eilėje sėdėti ištikus infarkti ar insultui,ar traumai
@Rita Nejaugi žmonės sadomazohistai, kad labai nori iš malonumo praleisti puse nakties priėmime. Nesąmonė, patys gi paskui sako kodėl per vėlai kreiptasi, o todėl kad pagalbos nesulaukia, ir tik tada kreipiasi, kada jau kenteti neišeina.
Dėl rimtesnių problemų joniškiečiai ir nesikreipia,nes kaip begalė pavyzdžių rodo,kad tik ,,nugydėte,,savo gydymo metodais,ir nuvežus į normalia ligoninę jau po tokio gydymo nebeįmanoma padėti.GĖDA!!!! Tylėti tik jums,kol neuždarė tokios įstaigos!!
Aš nebesupratu kas darosi ir taip žmonių nežiūri dar išvis nebesulauksim pagalbos jai kas atsitik iš tikro pertokius niekingas bereikalingas iškvietimus
Mano kaimynui didžiausia atrakcija nueiti pas gydytoją. Jeigu savaitę nenueina, tai nebežino kur dėtis. Aš šeimos daktaro klausiu ar tai gerai, o jis sako, kad nieko pakeisti negali. Tokių turi pas save 120 žmonių. Jie net konkuruoja tarpusavyje. Aš pas tokį gydytoją buvau. Aš tokias procedūras gavau. O tuo metu kiti laukia.
Uzpisot jus zmogeliai su savo niekingomis problemelemis. Del slogos kvieciat greitaja, del skaudancios supistos kojos. Del nieztincios nugaros, del isipjauto pirsciuko. Myzniai ir skystakiausiai, gudrautojai suknisti. Per jus, myznius, pagalbos nesulaukia tie kuriems istiesu reikalinga pagalba. Kuo gteiciau apmokestinti neskubias paslaugas, kitaip jus neismoksit.
@Greitoji Tu žmogelis gali niekur ir nesikreipti su savo niekingom problemelem. Matyt parazitas geras esi tokius kaip tu tik ant kuolo sodyt reikia. Va tokio brudo kaip tu neišleistų į priėmimą tai ir tavo pispuogis taptų pasaulinė problema ir triukšmą sukeltum. Tikras lietuvis esi. Ir ne tavo supiltas reikalas kas del ko kreipiasi pas daktarą. Be reikalo nesikreipia.
Ka cia nusisneka sitas piemenelis. Pirma jei greitosios pagalbos automobilis atveza zmogu i ligonine, reiskia tam yra priezastis, be reikalo nieks nieko neveza. O ligoniniu priimamajame, praktiskai visose, yra betvarke, haosas ir ta haosa sukelia ne pacientai, o ten dirbandys medikai. Zinau atveju, kai atveztam pacientui dar ir grasina medikai, sako ko cia atvaziavai, bauda uzdesim jei kita kart atvez tave, ir panasiai. Jokios logiko, jokios etikos is daugumos gydytoju nera, paprasciausios kulturos ir mandagumo truksta sitiems vadinamies gydytojams ar veterinarams. Gal paramedikai yra mandagesni, nuosirdesni ir ju kitoks poziuris i zmogu, i atvezta pacienta. Tegu sie gydytojeliai pirma susitvarko su savo smegenine, o po to jau bando kazka gydyti, bendraut su zmonemis.
@Absurdas kazkoks Darykite įrašus slaptai gydytojų aptarnavimą, galų gale įrodykime, kad jie ne šventieji.
Tam žmogeliui, kur kreipėsi ,dėl kosulio,tai net neabejoju,kad paryčiais užėjo koks kosulio priepolis..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų