• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugeliui moterų gimdymas gali būti labai gąsdinanti patirtis ir už tai atsakingos visos galimos komplikacijos.

Daugeliui moterų gimdymas gali būti labai gąsdinanti patirtis ir už tai atsakingos visos galimos komplikacijos.

REKLAMA

Vienos moters gimdymas pasisuko labai baisia linkme. Populiariame „TikTok“ įraše moteris pasakoja, kad jos trečiasis gimdymas tapo visišku košmaru.

Būdama ligoninėje Nicole nufilmavo vaizdo įrašą, kuris turėjo būti meilia žinute gimstančiam vaikui, tačiau niekas nesitikėjo, kas nutiks netrukus, rašome the-sun.com.

„10 minučių prieš širdies smūgį“, – prie vaizdo įrašo rašė Nicole.

Moters širdis nustojo plakti ir ji buvo kuo skubiau nuvežta į operacinę. Apmaudu, tačiau tuo metu jos aukšte nebuvo gydytojų, kurie galėjo moteriai suteikti anesteziją.

„Jokių gydytojų, jokios nejautros, tik 50 slaugių bėgiojančių aplink mane ir laukiančių, kol kas nors išpjaus iš manęs vaiką“, – rašė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Laikė mirusia

Kai greitosios pagalbos gydytojas pasirodė išgelbėti Nicole vaikelios, jis galvojo, kad moteris yra mirusi. Jos vyrui buvo pasakyta, kad bus daromas pomirtinis Cezario pjūvis, kad būtų galima išgelbėti vaikelį.

REKLAMA

Moteris pasakoja, kad paskutinis dalykas, kurį ji prisimena – jaučiamas karštis ir pykinimas. Vėliau moteris po dviejų parų pabudo intensyvios terapijos skyriuje.

Nicole vyras pasakojo, kad jai staiga iš burnos ėmė veržtis putos, ji pamėlo, o kūnas išsirietė. Prieš pradedant Cezario pjūvio operaciją, moteris mirusia jau buvo laikoma 8 minutes.

Pasak moters, gydytojas galėjo jausti jos vaikelio spyrius ir kuo skubiau pradėjo operaciją, nes atvejai, kai vaikelis dar gyvas, kai motina yra mirusi tiek laiko, yra labai reti.

REKLAMA
REKLAMA

Gydytojams pavyko išsaugoti vaikelį, o po to Nicole širdis ėmė stebuklingai plakti ir moteris buvo paguldyta į intensyvios terapijos skyrių.

@beforeyoupush Having a baby is suppose to be the best day of your life right? #endafe #birthtrauma #trauma #nurse #amnioticfluidembolism #birth #registerednurse ♬ original sound - Nicole Vaughn Hall

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų