REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai praūžęs rugsėjis buvo ypatingas daugeliui šeimų – vienai iš jų ir garsiojo Tauragės ketvertuko mergaitėms. Jos žengė pirmą žingsnį mokykloje, taip pat neseniai atšventė ir savo 6-ąjį gimtadienį.

Neseniai praūžęs rugsėjis buvo ypatingas daugeliui šeimų – vienai iš jų ir garsiojo Tauragės ketvertuko mergaitėms. Jos žengė pirmą žingsnį mokykloje, taip pat neseniai atšventė ir savo 6-ąjį gimtadienį.

REKLAMA

Pasiteiravome, kaip mama Lina Strangienė su mergaitėmis Lėja, Lukne, Luka ir Milena šiemet šventė dar vieną gimtadienį. Pasirodo, mergaitėms apsirgus, žvakeles pūsti teko namuose.

„Taip ir atšventėm – tuo metu sirgome, tai kaip ir gimtadienio neturėjome. Slogos, kosuliai, be temperatūrų, bet jau negalėjo nei pas mus atvykti niekas, nei mes galėjome ką aplankyti. Tortukas buvo namie su broliais ir sesėmis“, – apie šventę pasakoja L. Strangienė.

Mergytės nuo peršalimo sveiko gan ilgai. Moteris pasakoja, kad gimtadienį, pasveikus, atšventė kukliai su giminaičiais, kurie atvažiavo pasveikinti.

REKLAMA
REKLAMA

„Ilgai sveikome, nes viena nuo kitos užsikrėtė – viena po kitos po savaitės tik, tai taip sirguliavome apie pusantro mėnesio. Vėliau tik pasveikinti krikšto tėvai atvažiavo.“

REKLAMA

Atvėrė mokyklos duris

Atrodo, tik neseniai Lietuva sulaukė pirmojo per 20-metį gimusio ketvertuko. Šiandien mergaitės jau pradėjo lankyti mokyklą. Tiesa, mažiausioji Luka dar mokytis neskuba.

„Einame dabar į paruošiamąją klasę, mokomės skaičius, raides atpažinti, kol kas viskas gerai einasi. Jos eina ir mokosi noriai, parėjusios namo rodo, ką išmoko. Į mokyklą mergaitės keliasi labai noriai, į darželį, pamenu, dar ožiukus rodydavo“, – juokiasi mergaičių mama Lina.

REKLAMA
REKLAMA

Mergaitės jau nuo mažens rodo įvairius talentus – štai išdykėlė Milena negali nustygti vietoje, nuolat karstosi, verčiasi kūliais. Lėja ir Luknė labiau mėgsta dainuoti, išbando save ir šokdamos.

„Jei bus galimybė, tai planuoju leisti ir į įvairius būrelius jas. Dvi mano labai dainuoti nori, Milenai tikriausiai būtų labai gerai išbandyti gimnastiką ar akrobatiką, nes ji ant galvos tikriausiai tuoj stovės televizorių žiūrėdama. Ją norėčiau leisti į sportą“, – apie mergaičių charakterį pasakoja ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paklausėme, ar mergaitės viena kitos neužkečia bendrais pomėgiais: „Mano dvi mergaitės labiau mėgsta dainuoti ir šokti, o Milena tik kartais prie jų prisijungia. Nelabai jos užsikrečia viena kitos pomėgiais, daugiau savo turi kuo užsiimti. Jei Milena karstosi ar ant galvos kūlversčius daro, tai kitos tikrai iš paskos nesekioja.“

Sesės – visos su skirtingais pomėgiais

Ketvertuko mama pasakoja, kad ją nustebino, kad visos mergaitės mokykloje susirado po skirtingą draugę. Paprastai jos visos nuolat būna kartu, todėl netikėta buvo, kad visos kalba apie skirtingus vaikus.

REKLAMA

„Man atėjusios iš mokyklos pasakoja, kad bendrauja vis su kitais vaikais, bet kiekviena vis apie skirtingus vaikus pasakoja. Aš galvojau, kad jos bus savam būriuke ir joms nereikės nieko, bet jos visos skirtingas drauges vardija“, – dalinasi Lina.

Mergaites painioja ir artimieji

Atpažinti dvynukus jau sudėtinga, o ką jau kalbėti apie keturias panašias mergaites? Lina Strangienė dalinasi, kad dukreles nuolat supainioja ne tik mokytojai, bet ir artimieji.

REKLAMA

„Man kartais atėjusios dukrelės sako, kad mokytojos jų nepažįsta. Visada klausia, koks mergaitės vardas, nes mokytojai atskirti matyt negali. Milena pati tiesiog išsiskiria, nėra panaši į seses, tai gal ją kiek paprasčiau atpažinti. Net patys giminaičiai būna klausia, kuri yra kuri“, – apie panašumą pasakoja ji ir su šypsena prisimena:

„Krikšto mama viena prisipažino, kad mergaites iš auskarų atpažįsta. Nes patys krikšto tėvai auskarus dovanojo mergaitėms ir dabar tiesiog prisimena, kurie kuriai buvo dovanoti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasirodo, kartais tarp mergaičių susipainioja ne tik artimieji, bet ir mergaičių mama. Ji juokiasi, kad iš toliau dukreles kartais būna sunkiau atpažinti:

„Jos yra tiesiog įpratusios prie to. Aš pati net kartais jas painioju, ypač jei jos vienodai aprengtos. Būna kartais jei pakviečiu Lėją, išgirstu: „Mamyte, aš Luknė!“ Nes iš toliau ir man jas sunku atskirti“, – kvatojasi moteris.

Laiminga mama ,kiek praeita ,dienų naktų su skausmu,kada sirgo,dantukai dygo ,naktų bemiego,nežinau tokiai mamai žodžio nuostabaus ,pasaulį pati nuostabiausia mama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų