Daugelio žmonių nuomone, Sasekso hercogai savo antrajai atžalai Lilibet vardą davė karalienės Elžbietos garbei, bet TV žvaigždė Lizzie Cundy mano kitaip.

Padėkojo karališkajai porai už taip jai išreikštą pagarbą

53 metų amžiaus moteris, anksčiau artimai draugavusi su Meghan Markle, dar prieš jai susipažįstant su princu Hariu, papasakojo, kad anksčiau ji buvo vadinama Lilibet, ir padėkojo karališkajai porai už taip jai išreikštą pagarbą, rašoma mirror.co.uk.

Lizzie anksčiau yra iš Meghan ėmusi interviu, bet taip pat pripažino, kad 2017 metais, susipažinusi su princu, Meghan nustojo su ja bendrauti. L. Cundy įsitikinusi, kad duodama savo dukrai tokį vardą, Meghan turėjo omenyje būtent ją.

Duodama interviu „OK! Magazine“ Lizzie aiškino: „Mane vadindavo Lilibet. Tai – vardo Elizabeth trumpinys. Mokykloje tai buvo mano pravardė! Ačiū tau, Meghan. Tu buvai mane apleidusi, bet dabar atsiprašydama pavadinai savo vaiką mano vardu. Aš tai labai vertinu. Bet taip, Lilibet mokykloje buvo mano vardas.

Kai išgirdau naujienas per radiją, iškart pagalvojau – juk tai mano vardas! Tiesą sakant, jo negirdėjau jau daugelį metų. Buvau tikrai apstulbusi, nes tai – labai neįprastas vardas. Galbūt ji taip nusprendė ir vėl atnaujinti mūsų draugystę. Linkiu jiems viso ko geriausio ir manau, kad tai – nuostabu.“

Susilaukė dukros

Sasekso hercogai mažosios Lilibet susilaukė penktadienį, birželio 4 dieną. Naujienas jie pranešė sekmadienį, rašydami: „Su dideliu džiaugsmu princas Haris ir Meghan, Sasekso hercogas ir hercogienė, sveikiną į šį pasaulį atėjus savo dukterį, Lilibet „Lili“ Dianą Mountbatten–Windsor. Lili gimė penktadienį, birželio 4 dieną, 11 val. 40 min., patikimų gydytojų ir kitų „Santa Barbara Cottage“ ligoninės darbuotojų priežiūroje. Mama ir naujagimė jau namuose, yra sveikos ir jaučiasi gerai.“

Meghan ir Haris abu dabar išeina penkių mėnesių vaiko priežiūros atostogų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų