Markle sulaukė naujo skaudaus smūgio: žada apie ją atskleisti tiesą

Thomas Markle maldauja dukters leisti pamatyti naujagimę Lilibet, tačiau tuo pat metu užsimena, kad atskleis daug nešvarių dalykų.

Trumpame naujojo interviu anonse Meghan Markle tėvas maldauja dukros atleidimo ir prašo leisti pamatyti mažąją Lilibet. 76-ių Meghan tėvas, su kuriuo dukra nesikalba trejus metus, prašė leisti pamatyti anūkę, netgi pagrasino išnešti viešumon „nešvarius skalbinius“, rašo mirror.co.uk.

Nutraukė ryšius su savo tėvu

Meghan nutraukė ryšius su savo tėvu, kai jis buvo sučiuptas, bendradarbiaujant su paparacais prieš pat Meghan ir Hario karališkąsias vestuves 2018 metais.

Savo interviu Australijos televizijai, kuris bus transliuojamas sekmadienį, anonse jis maldauja, kad jam atleistų už „vieną kvailą klaidą“ ir kad jis trokšta susitaikyti.

„Dvi dienas prieš vestuves Meghan nustojo su manimi kalbėti“, − jis guodžiasi 40 sekundžių trukmės anonse.

Kai jo paklausė, kaip sužinojo apie Lilibet gimimą, jis atsakė: „Nebuvo jokių telefono skambučių, išgirdau per radiją. Labai nusiminsiu, jei neteks palaikyti ant rankų anūkės“. Balsas už kadro tvirtina, kad Tomas „maldauja atleidimo“ už savo netinkamą elgesį prieš dukros vestuves 2018.

Žada prabilti viešai

Bet toliau, nepaisydamas, kad gali pakenkti savo santykiams su Meghan ir Hariu, jis priduria: „Nori nešvarių skalbinių? Tai bus pirmas kartas, kai viešai apie tai prabilsiu“.

Thomas pozavo nuotraukoms, kuriose jis tariamai ruošiasi dukros vestuvėms – matuojasi smokingą ir kavinėje skaito knygą apie Didžiąją Britaniją.

Pasirodžius nuotraukoms spaudoje, pasipylė bjaurūs komentarai apie tokį nuotakos tėvo elgesį, taigi, nenorėdamas daugiau nemalonumų dukrai, jis vestuvėse nedalyvavo. Thomas Markle neteko galimybės išdidžiai nuvesti dukrą prie altoriaus, o tėvo pareigą atliko būsimasis uošvis princas Čarlzas.

Buvo atlikta širdies operacija

Thomas išreiškė apgailestavimą dėl „kiek teatrališkų“ ir „kvailai“ atrodančių nuotraukų, o vėliau buvo pranešta, kad jam atlikta skubi širdies operacija.

REKLAMA

Kalbėdama apie tėvo poelgį su Oprah Winfrey, Meghan sakė, kad „negalinti net įsivaizduoti, kad ji galėtų tyčia sukelti tokį skausmą savo sūneliui“, kurio, beje, jos tėvas dar nėra matęs.

Antrasis Sasekso kunigaikščių vaikas, dukrelė Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor gimė penktadienį, birželio 4 dieną Santa Barbaros ligoninėje, Kalifornijoje.

Netrukus Thomas Markle pareiškė The Sun dienraščiui: „Esu laimingas, kad mano dukra sėkmingai pagimdė. Jai ir anūkei siunčiu savo meilę ir linkiu geriausios sėkmės“.


Rašyti komentarą...
G
Greta
2021-06-11 13:29:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusibodo! Purvas nieko daugiau nerašykit vemt verčia
Atsakyti
-4

S
Stop
2021-06-12 15:51:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne šauni, o tik moteris įsėdusi ne į savo vežimą ir dat bet kokiais būdais nori išgarsėti.Aktorių gyvenimo būdas
Atsakyti
-6

I
Irgi
2021-06-12 15:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irgi ma "t kovotoja " O jeigu tokia " kovotoja " atsirastų jūsų giminėj, kitaip užgiedotut.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų