Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Astrologė atskleidė geriausius būdus, kaip kiekvienas Zodiako ženklas gali daug užsidirbti 2022-aisiais – ir kuriems pasiseks labiausiai. 47 metų Inbaal Honigman iš Holmfirth, Vakarų Jorkšyro, kurios pagrindinis užsiėmimas yra tyrinėti Zodiako ženklus, paaiškino, kad 2022-ieji bus kupini galimybių, tačiau ne visiems.

Astrologė atskleidė geriausius būdus, kaip kiekvienas Zodiako ženklas gali daug užsidirbti 2022-aisiais – ir kuriems pasiseks labiausiai. 47 metų Inbaal Honigman iš Holmfirth, Vakarų Jorkšyro, kurios pagrindinis užsiėmimas yra tyrinėti Zodiako ženklus, paaiškino, kad 2022-ieji bus kupini galimybių, tačiau ne visiems.

Astrologė atskleidė pagrindines kiekvieno ženklo datas, į kurias reikia atkreipti dėmesį – ar reikia imtis naujų finansinių pastangų, ar visiškai vengti drastiškų sprendimų, rašo thesun.co.uk.

Avinas

Avino ženklui gali kilti pagunda eiti pilnu tempu, tačiau astrologė rekomenduoja neskubėti priimti didelių sprendimų.

„Visus metus jūs jausite šį disonanso jausmą“, – sakė Inbaal.

„Avinas yra greitai mąstantis žmogus ir paprastai eina gerokai priekyje, visada be baimės prasiverždamas pirmyn. Metėte darbus, kurie, jūsų manymu, buvo netinkami, investavote, nors tai buvo klaida, bei klajojote pagal širdies šauksmą.

REKLAMA
REKLAMA

Ar visada esate teisus? Kam rūpi! Tačiau šie metai kitokie – Avinams viskas klostosi vangiai, tad nešokinėkite tarp investicijų ir verslo. Elkitės gražiai ir lengvai bei saugiai investuokite. Birželis bus šiek tiek lengvesnis, liepa kiek turtingesnė, tačiau elkitės išmintingai“, ‒ patarė astrologė.

Jautis

Jaučiai paprastai yra atsargūs finansinėse sferose – metų pradžioje jie turėtų sulaukti sėkmės. Inbaal sakė: „Jaučiai yra išmintingi ir organizuoti, kai kalbama apie asmeninius finansus – jie gerai uždirba ir taupo.

Sausis ir vasaris jiems bus nepaprastai sėkmingi, kai kalbama apie ekonominę strategiją – jūsų kruopštūs lošimai pasiteisina, o tylūs partneriai dirba jums palankia linkme.

Pirmosios trys birželio savaitės bus labai svarbios, siekiant asmeninių laimėjimų, todėl sudarykite penkerių metų planą ir priimkite svarbius sprendimus visai šeimai.

Vieta, išsilavinimas, narystė ir investicijos – įdiegtos ilgalaikės strategijos bus naudingos daugelį metų. Metų pabaigoje, po gruodžio 11 dienos, ateis pasiūlymas, kurio negalite atsisakyti...“.

REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

Tuo tarpu Dvyniams astrologė pranašauja: „Jūsų didžiausia dovana, greičiausiai, bus susijusi su žavėjimusi paukščių čiulbėjimu, bet nebūtinai su žaidimu finansų biržoje.

Taigi išnaudokite savo įgimtą talentą ir gaukite naujų darbo vietų bei naujų verslo partnerių, pasinaudodami savo dovana. Sunkiausios akimirkos yra Merkurijaus retrograde, kai atrodo, kad Merkurijus slenka atgal danguje.

Šiaip tai sunkios dienos, nes tada užšąla visi bendravimo būdai – dingsta elektroniniai laiškai, be perspėjimo ištrinamos sutartys, o socialiniai tinklai tiesiog žlunga. Bet jums tai daug blogiau, kadangi Merkurijus yra jūsų valdančioji planeta, o jūs esate komunikabilumo ženklas, jūs patiriate dvigubą nepatogumo dozę.

Nuo sausio 15 iki vasario 4, nuo gegužės 11 iki birželio 4, bei nuo rugsėjo 8 iki spalio 3 , taip pat paskutinės dvi 2022 metų dienos ‒ tai laikotarpis, kai reikia visiškai vengti interneto. Nepirkite, neparduokite ir nieko nepasirašykite“.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Vėžiai, kuriuos valdo greitai slenkantis mėnulis, dažnai gali pastebėti, kad viskas keičiasi stebėtinai greitai. Inbaal rekomenduoja panaudoti jaunaties energiją pradedant ką nors naujo – ar tai būtų naujo darbo ieškojimas, ar verslo pradžia namuose.

Tačiau per pilnatį ateina metas imtis didesnių sprendimų – „taip“ investavimo galimybėms, ar būsto įsigijimui. Inbaal sako: „Konkrečiai, jaunatis Vėžio ženkle birželio 28 dieną paskatins jus pradėti naują verslą, susijusį su jūsų natūralių įgūdžių rinkiniu, pavyzdžiui, kepimu ar nekilnojamuoju turtu.

Tačiau artimiausia Vėžio pilnatis yra sausio 17 dieną, todėl pasiruoškite savo norų sąrašą ir išsakykite juos garsiai. Norai gali būti dideli arba maži – tačiau konkretūs. Kiek norite uždirbti šiais metais? Kokių galimybių tikitės? Išsakykite garsiai, tada pamatysite“.

Liūtas

Liūto ženklui astrologė pranašauja: „Kaip drąsiam ugnies ženklui, jums nesvetima rizikuoti, kartais rizika pasiteisina, o kartais – ne. Jūs nesate nuostolių gerbėjas, bet tol, kol sugebėsite juos įveikti, didžiuositės savo finansiniais laimėjimais.

REKLAMA
REKLAMA

Pagarba iš kitų ir jausmas, kad gerai sekasi, jums yra daug svarbesni nei skaičiai banke. Vasaros saulė kaitina jus, o kai jums šilta ir artėja gimtadienis, jūsų bebaimis susikaupimas pasitvirtina.

Prisijunkite prie draugo į naują verslą arba peržiūrėkite neįprastas investicijas į šou verslą ir madą Liūto sezono metu – nuo liepos 23 iki rugpjūčio 23 dienos“.

Mergelė

Logiškos Mergelės jau gali turėti planą, kaip maksimaliai padidinti savo finansus – ir Inbaal nurodė tinkamiausią laiką žengti drąsų žingsnį.

Ji sako: „Norint gyventi savo gyvenimą, reikia protingos, gudrios strategijos ir neatsikelkite ryte be plano ir numatytos rutinos. Taigi jūs jau turite savo tikslus 2022-iesiems ir remdamiesi tik jums žinomu skaičiavimu, nustatėte tinkamas datas savo žingsniams atlikti.

Norėdamos papildyti jūsų jau parengtas idėjas, leiskite priminti, kad jūsų valdančioji planeta Merkurijus šiais metais du kartus bus jūsų ženkle. Jums bus ypač sėkmingos šios datos – rugpjūčio 5–26 , o vėliau – rugsėjo 24–spalio 11 dienos“.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Tuo tarpu Svarstyklėms metų pradžia bus puiki. Inbaal sako: „Metai jums prasideda puikiai. Pirmąsias 10 šių metų savaičių matysite savo Zodiako valdovę, švelniąją Venerą, Ožiaragio ženkle.

Verslui tai tiesiog nuostabu, todėl investuokite, planuokite ir pradėkite verslą, kol nepasikeis vėjas.

Kovoje dėl širdies reikalų ir pagrįstų fiskalinių patarimų kiekvieną dieną eisite su atvira širdimi, tai yra jūsų kelias – taigi jūsų investicijos priklauso tvarioms įmonėms, kurios savo vėliavose deklaruoja gerumą. Nuo gruodžio 10 dienos pamatysite savo investicijų grąžą“.

Skorpionas

Astrologė sako: „Turto valdymas nėra jūsų geriausias įgūdis. Galite puikiai užsidirbti pinigų – esate darbštus ir žavus, todėl visada užsidirbsite.

Tačiau kalbant apie išlaidas ir investavimą, verčiau palikite tai kam nors kitam – ar tai būtų partneris, tėvas ar geras specialistas – priimti patarimus nėra gėda, tai išmintinga.

Didžiąją metų dalį jūsų planetos atrodo puikiai. Jūsų valdančioji planeta Plutonas yra finansiškai išprusęs Ožiaragis, todėl jei vadovausitės nuojauta, dažnai rasite naujų finansinių galimybių“.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Kentauro ženklui Inbaal rekomenduoja neskubėti – bent jau kelis pirmuosius metų mėnesius. Ji sakė: „Platus, dosnus Jupiteris yra jūsų valdančioji planeta, todėl dažnai neturite problemų užsitikrinant gerai apmokamas, patogias uždarbio galimybes.

Tačiau pirmuosius keturis metų mėnesius ši planeta yra svajingose Žuvyse, o tai reiškia, kad jūsų sprogstama, liepsnojanti, veržli prigimtis iš tikrųjų nėra atsakinga už jūsų veiksmus.

Geriau kantriai palaukite iki gegužės 11 dienos, kai jūsų planeta įžengs į aistringojo Avino ženklą. Tai bus laikas, kai reikia žengti į priekį, kuriant protingus bendradarbiavimo planus ir užmezgant verslo partnerystes, kad būtų pasiekta tiesioginė nauda.

Atsargiai rugpjūtį, rugsėjį ir spalį, kai jūsų planeta bus retrograde – bus viskas ne taip, kaip atrodo, ir galite būti apgauti“.

Ožiaragis

Inbaal sako: „Ožiaragiai nelabai tiki sėkme, nes jie patys ją susikuria. Kukli pradžia, nepalaikantys bendraamžiai ir net nesveiki įpročiai negali jūsų nuvilti. Jūsų nuostata yra tvirta, ji jus palaiko, kai sėkmė nusisuka, bet jūs ir toliau žygiuojate pirmyn, kaip visada, ‒ nugalėdamas.

REKLAMA
REKLAMA

Taigi, kur neklausysite datų ar prognozių ir šie metai bus sėkmingi, ar nelaimingi – įsiklausykite į sėkmių sritis, padėsiančias apsispręsti, kuriems žingsniams pirmenybę teiksite.

Jūsų fiskaliniai metai yra susiję su tuo, kas nenuspėjama, neįsivaizduojama ir, drįstame sakyti, neįmanoma. Turėsite būti nuolat pasiruošę, nes, kai ateis elektroninis laiškas, siūlantis įdomių galimybių, įsitikinkite, kad esate pasiekiami, ir pasakykite „taip“.

Vandenis

2022-ieji bus sėkmingi šiam oro ženklui. Inbaal sako: „Jūsų tradicinė valdančioji planeta Saturnas visus metus praleis jūsų ženkle – taigi 2022-ieji jums bus sėkmingi metai.

Jausitės kaip namie. Jūsų darbo paieškos bus sėkmingos, todėl nebijokite siūlyti save naujiems vaidmenims, ir jūsų pokalbio žaidimas bus stiprus.

Tipinės Vandenio savybės, kurios dažnai atsigręžia į darbo rinką – pavyzdžiui, jūsų gerumas, keistas būdas ir noras likti nuošalyje – bus tik pranašumai, ir niekas nedrįs jų pašiepti“.

REKLAMA
REKLAMA

Žuvys

Galiausiai, svajingąjam Žuvies ženklui, viskas vyks kaip amerikietiškuose kalneliuose, aukštyn ir žemyn ištisus metus. Inbaal sako: „Tai jums ėjimo pirmyn ir atgal metai. Didžiąją metų dalį jums seksis.

Tiek jūsų tradicinė valdančioji planeta Jupiteris, tiek dabartinė valdančioji planeta Neptūnas yra jūsų pačių ženkle – tai reiškia, kad didžiąją metų dalį viskas klostysis jūsų naudai.

Jausitės priimamas toks, koks iš tikrųjų esate, jūsų idėjos darbe (ir už jo ribų) bus išgirstos ir gerbiamos, o premijos ir galimybės tiesiog plauks pas jus.

Tačiau reikia nepamiršti kelių sudėtingų datų – nuo gegužės 11 iki spalio 29“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų