Garsaus futbolininko šeimą sukrėtė skaudi netektis: mirė 4-metis sūnus

Buvusio žymaus Anglijos futbolininko Gary Stevens sūnus tragiškai mirė būdamas vos ketverių metų. G. Stevens sūnui Jack buvo diagnozuota reta kraujo vėžio forma.

Vos prieš metus mažylio šeima tikėjosi, kad jis pasveiks, kai sūnui buvo atlikta kamieninių ląstelių transplantacija po to, kai jam diagnozuota jaunatvinė mielomonocitinė leukemija.

Patvirtinta vėžio diagnozė

Kamieninės ląstelės, kurias Jack gavo iš savo vyresniojo brolio Oliver, buvo „įskiepytos“, o tai reiškia, kad jos pateko į Jack kaulų čiulpus, suteikdamos galimybę pačiam jo organizmui gaminti baltuosius kraujo kūnelius.

Transplantacijos procedūra buvo paankstinta po to, kai Jack organizmas netinkamai sureagavo į du parengiamosios chemoterapijos etapus, dėl ko reikėjo keisti pirminį penkių gydymo ciklų planą. Jis savaitei buvo išleistas ir apsigyveno netoliese esančiame bute su savo mama Louise. 

G. Stevens – puikus dešinysis gynėjas Howard Kendall stebuklingoje devintojo dešimtmečio vidurio „Everton komandoje“ – ir kiti poros sūnus Oliver ir Josh savaitgaliais prisijungdavo prie Jack ir Louise, rašoma mirror.co.uk.

Išreiškė užuojautą

Šį rytą „Everton“ komanda rašė: „Visi komandoje labai nuliūdo sužinoję, kad Gary Stevens ketverių metų sūnus Jack mirė po didvyriškos kovos su leukemija. Šiuo nepaprastai liūdnu metu mūsų mintys yra su Gary ir jo šeima.“

59 metų G. Stevens futbolininko karjerą pradėjo „Everton“, šešis sezonus atstovavęs „Toffees“ ir 1982-1988 m. sužaidęs daugiau nei 200 rungtynių. Tada jis persikėlė į Glazgo „Rangers“, kur suvaidino svarbų vaidmenį jų trigubame pergalių sezone 1993 metais. 

Po dar šešerių metų jis grįžo į Mersisaidą, kad baigtų karjerą žaisdamas „Tranmere Rovers“. Stevens Anglijos rinktinėje per savo karjeros dienas sužaidė 46 rungtynes, o po išėjimo į pensiją pradėjo mokytis kineziterapijos. 

„Tranmere Rovers“ pasidalijo „Everton“ įrašu ir paskelbė savo jaudinantį pranešimą, kuriame buvo rašoma: „Šiuo liūdnu metu visų „Tranmere Rovers“ darbuotojų mintys yra su Gary Stevens ir jo šeima.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų