REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Šiandien Rugsėjo 1 diena. Kaip ir kasmet laikomės tradicijos ir į mokyklą kartu su vyru palydime savo vaikus. Šiemet dukra jau penktokė, o sūnus – trečiokas“, – rašo laišką atsiuntusi skaitytoja Ernesta.

„Šiandien Rugsėjo 1 diena. Kaip ir kasmet laikomės tradicijos ir į mokyklą kartu su vyru palydime savo vaikus. Šiemet dukra jau penktokė, o sūnus – trečiokas“, – rašo laišką atsiuntusi skaitytoja Ernesta.

REKLAMA

„Mokslo metų šventės pradžia graži, nuotaika puiki, tačiau akis mums su vyru ryte ėmė badyti viena detalė. 

Na, žinokite, niekada niekam savo pastebėjimų viešai stengiuosi nedalinti, tačiau šįsyk noriu pasisakyti, nes, tikriausiai, viskam yra savos ribos, o galų gale, etiketas. 

Kadangi mažasis dar pradinukas, teko būriuotis arti kitų pradinių klasių tėvelių. Visi žmonės kaip žmonės, tačiau akis užkliuvo už itin ekspresyviai besielgiančių poros pirmokėlių mamyčių, kurios ne tik garsiai dalinosi pastebėjimais, mosikavosi rankomis, bet aplinkinių žvilgsnius traukė ir savo išvaizda.

Suprantama, kad Rugsėjo 1 diena yra šventė ir tėveliams, tačiau vis tik didžiausias dėmesys turėtų būti apie vaikus.“

REKLAMA
REKLAMA

Moterys, ką jūs darote?

„Sakysite, kas čia tokio, kaip kiti elgiasi, tačiau 10 cm aukštakulniai ir atviros iškirptės vos ne iki bambos, mielieji, manau nėra tas pasirinkimas, su kuriuo turėtume atvykti į vaikų šventes. 

REKLAMA

Nors ir pati mėgstu pasipuošti, tačiau mokyklos aplinka diktuoja tam tikras taisykles ir etiketą, kurio turėtume prisilaikyti. 

Stovėjau ir galvojau, moterys, ką jūs darote? Galbūt jos atėjo su tikslu pasižvalgyti į vienišus tėvelius? Nežinau. 

Įdomu ir tai, kad šios kelios mamytės užkliuvo ne tik mūsų šeimai, bet ir kitiems klasių tėveliams, su kuriais tiesiog susižvalgėme nerimąstingais žvilgsniais. Iki pat dabar galvoju, kokį pavyzdį prieš save mato jų dukros, sūnūs. Ar taip tikrai turėtų būti?“

Autorė: skaitytoja Ernesta

Šiandien yra šventė, matomai, kiekvienam žmogui. Mes VISI mokėmės, mokėsi vaikai, mokosi anūkai.. mūsų nebus, o mokslai tęsis! Nieks iš valdžios vyrų/moterų nei žodžiu nepaminėjo, nepasveikino. Matomai, nemato reikalo, nes ne visi yra baigę mokslų (tikrų!) ir todėl nutylėjo (gal vakare?). O gaila!
Šiandien, grįžtant iš darbo, teko matyti vieną šeimą - mokinukai mergytė ir berniukas su gėlėmis, šalia eina mama apsirengusi šviesia suknute rankose puokštelė gėlių, kitoje pusėje tėtis. Visi šypsosi, kažką kalba... Žinokit kaip gražu, miela! VISUS su RUGSĖJU, su RUDENĖLIU ir DIDELĖS SĖKMĖS!
Labai teisingas straipsnis
kūr.. visada buvo ,tik dabar jų elgesys dar baisesnis.Čia kaip kadaise vagis,banditas,o dabar -verslininkas su penkiais teistumais
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų