Rašyti komentarą...
Visur matome nederama elgesi. Bandoma atkreipt į save dėmesį, bet tikrai moktkla ne vieta .
Čia tai pirmokai, bet kaip atveda į darželį dvimetinuką ir mamytės aukštakulniai ir mamytė stovi sau graži ir nervuojasi kad niekas į ją dėmesio nekreipia .
Man patiko rugsėjo 1d Oksanos Pikul apranga. 10 balų iš 10. Mokykitės kaip apsirengti kai vedate vaikus į mokyklą.
Ko nervinates dėl mados. Geriau jaudininkites dėl vaikų,ko juosmokys.Ar jums labai patiks jei jūsų vaikus mokys kas yra pid......as ir kaip juo tapti.
Ne tokia mes valdžią rinkoms . Matyt tautai reikia pabusti
@Pensininkas Žinot,čia viskas yra svarbu,o pirmiausia viską vaikai pasiima iš šeimos. Visą kitą iš darželio,mokyklos,draugų,visuomenės,tad gal einant su vaikais į jiems skirtą šventę nereikėtų ,,perlenkti lazdos"su apranga tinkančia į klubą ir makiažu kaip prostitutės. Viskam yra vieta,laikas,o svarbiausia saikas. Gražios visiems šventės.
Patys norite matyti tokį pasaulį, čia tik pradžia...tai jo tylite?
O aš pasidžiaugiau p. Katažina. Ir, deja, labai jau ne kaip atrodė p. Suodaitė. Na jau tokio trumpumo sijono. Ji tai tikrai ieško.
@Onutė Pritariu. Katažina puikiai.
O jei pati apsileidus ir atrodot 30 metu budama kaip 50 tai niekas nekaltas.maziau pavydo:)))))
@Irne Kuo dėtas pavydas,kai motinėlės kikį sijonas nelabai dengia,o papai lipa per visur. Jeigu atrodo nei nuoga,nei apsirengus,tI čia viskas normalu. Gal reiktų bent kiek tom tuščiagalvėm mamulytėm pasidomėti etiketu. Kas kur tinka ir dera.
@L Ko norit iš debiliukių? Jos taip įsivaizduoja šventę , tai ir pasipuošė.
Moterų kvailumui nėra jokių ribų. Iš jo užtat uždirbami dideli pinigai.
Musėt šita Ernesta atskrido iš kitos planetos,jog nežino kad LT yra laisva, demokratiška ir nepriklausoma šalis ir kad tokius dalykus kiekvienas suvokia savaip. Todėl ir pradinukų mamytės elgiasi taip kaip jų protas joms diktuoja. Be to lietuviai turi tokį išskirtinį bruožą domėtis kitų apranga elgesiu ir t.t. Kiekviena tokia cekavoji geriau rūpinasi savimi, savo šeima, o ne žvilgčioja į kitas ir daro atitinkamas išvadas: atseit išsipuščiusios mamytės siekia atkreipt dėmesį į svetimus vyrus. Gal Ernesta nelabai pasitiki savo vyru ir bijo kad kuri nenuviliotų
@Cha Matyti,tu ir būsi iš tų kur rašo Ernesta, čia ne pavydumas,o jeigu esi tupa ir nežinai ką reiškia etiketas tai čia tavo bėda.
@Cha Jeigu atrodai padoriai,tai niekam nekliūni,o jeigu ieškai nuotykių prie kiekvieno kurmiarausio,tai neverk,kad kliūni.
As tai tiesiog b b dejau, kas ten vos ne nuogais papais varo. Maziau parinkites jus, mamytes. Aisku, vaikus lydeti taip apsirengus netiktu, bet nekaso manes pvz visiskai, nors ir girtos ateina

Skaitomiausios naujienos
Į viršų