Esi šiuolaikiška, žinai, kad gyvename elektronikos amžiuje ir tiki, kad tikrąją meilę galima sutikti ir internete? Nieko nuostabaus, greta siaubo istorijų apie virtualiame pasaulyje pasipainiojusį „ne tą vaikiną“ esama ir porų, kurių pažintis prasidėjo nuo klaviatūra surinkto „Labas“.
Tačiau norėdama internete susirasti gerbėjų visų pirma turėtum kaip reikiant pasiruošti „pirmajam pasimatymui“. Kitaip tariant, iki tobulumo išblizginti savo profilį.
1. Rinkis patikimus portalus ir tinklus. Prieš prisiregistruodama kokiame nors portale ar socialiniame tinkle pasidomėk, kur lendi. Tiek pažinčių svetainių, tiek socialinių tinklų būna įvairių. Vienos labiau traukia maištaujančius paauglius, kitos – sporto gerbėjus, trečios – gyvenimo būdo snobus. Su kuriais tau labiausiai pakeliui? Ar vidutinis statistinis šio portalo lankytojas galėtų tapti tavo antrąja puse?
2. Susikurk unikalų slapyvardį. Tikriausiai pati nujauti, kad Astutė 101 nė iš tolo nedvelkia individualumu, o tik pabrėžia: Valinskas buvo vienas iš trijų, o tu – viena iš šimtas vienos. Apmaudu. Nes tikriausiai norėtum būti vienintelė. Pasivadinti Madonna ar Britney – taip pat ne išeitis. Geriau pasuk galvą, perkratyk atmintyje savo pomėgius, žavius garsų sąskambius ir... fantazuok!
3. Nekopijuok. Gali žavėtis kito žmogaus profiliu socialiniame tinkle, bet verčiau nesisemk iš jo įkvėpimo savajam, nekopijuok to žmogaus minčių ir idėjų. Nes taip rizikuoji svetimų minčių sraute paskandinti tai, kas tavyje originalu. Jei vis dėlto nepasitiki savimi ir nesi tikra, ar patraukliai atrodo tavo profilis pažinčių svetainėje – paprašyk bičiulio peržvelgti jį kritišku žvilgsniu, būk pasirengusi išklausyti jo pastabų ir pasiūlymų.
4. Užpildyk savo profilį. Profilio informacija, parašyta pagal klišes – ne pernelyg įdomu. Kur tik gali – konkretizuok, šmaikštauk, flirtuok. Akcentuok savo pomėgius, kurie galėtų sudominti potencialius gerbėjus. „Mezgimas“ – nuobodu, o štai „Siūlų kamuoliuką galiu paversti stilingu megztiniu“ – puiku. Nors pats mezgimas kaip hobis nėra laikomas seksualiu užsiėmimu. Tad verčiau vietoje „Sportas“ brūkštelėk „Užkimstu per kiekvienas krepšinio rungtynes“.
5. Nepersistenk. Baigei rašyti prisistatymą? O dabar pati ramiai jį perskaityk. Ištaisyk klaidas ir... pagalvok, ar tau pačiai įdomu skaityti? Ar ne per sudėtingi sakiniai? Ar profilio informacija ne per ilga? Jei viskas gerai – taip ir palik. Bet jei matai taisytinų vietų, geriau perrašyk, net jei reikės iš naujo ilgai ir nuobodžiai dėlioti sakinius. Jausiesi geriau kai startuosi užtikrintai.
6. Nuotraukos, o ne fotosesija. Nuotrauka pažinčių portaluose – svarbi sąlyga sudominti savo profiliu. Dar geriau jei jų yra keletas. Vis dėlto sunku užkalbinti žmogų, kuris slepiasi po gėlės ar pudelio avataru. Todėl dėk savo nuotrauką. Viena turėtų būti veidas, kita – visu ūgiu. Būtų puiku jei įdėtum dar vieną ar dvi, kurios būtų dinamiškos, atspindinčios kokią nors malonią akimirką. Bet tai – viskas. Fotosesija su maudymosi kostiumėliais ir gundančiais apatiniais rizikuoja pritraukti tik vienadienių nuotykių. Venk nuotraukų, kuriose tavęs reikėtų ieškoti minioje kitų veidų. Taip pat ir penkerių metų senumo savo nuotraukų – paprastai iš rūbų, šukuosenos ar pačios nuotraukos kokybės nesunku nuspėti jos „amžių“.
7. Nesikartok. Informacija, kurią jau nurodei atitinkamose grafose (pavyzdžiui, kad esi išsiskyrusi ar aktyviai sportuoji) neturėtų kartotis kitur, pavyzdžiui, prisistatyme.
Laura M.