Eilinis ugniagesio iškvietimas virto tragedija: rado negyvą savo paties dukrą

Iš po avarijos užsiliepsnojusio automobilio žmones gelbėjęs ugniagesys iš liepsnų ištraukė ir nebegyvą savo paties 21 metų amžiaus dukrą.

Adrianas Smithas (47) sekmadienį dirbo savo pamainą gaisrinėje, kai gavo iškvietimą vykti į trijų automobilių susidūrimą. Jis į nelaimės vietą atvyko kaip tik spėdamas pamatyti paskutines Ellos Brooke gyvenimo akimirkas.

Slaugytoja dirbti besirengusi Alla gulėjo šalia savo vaikino Ashdeno Kingo (22) jo automobilyje „Ford Ka“ – pora važiavo namo po paplūdimyje praleistos dienos.

Skaudžiame savo įraše Feisbuke Adrianas rašė: „Esame giliai sukrėsti mūsų mylimos Ellos netekties. Ji buvo labai mylima ir rūpestinga dukra, sesuo ir anūkė. Ji buvo nuostabi mergina, kurios visi pasiilgsime. Norime visiems padėkoti už jūsų palaikymą šiuo sunkiu metu. Visai šeima gedint Ellos mums tai labai daug reiškia.“

Leido laiką prie jūros

Ella ir Ashdenas buvo nuvažiavę į už 11 km esantį pajūrio kurortą Broadhaveną, ir sekmadienio vakarą keliavo namo į Camrosą, kai įvyko tragiška nelaimė. Adrianas atvykęs į avarijos vietą pamatė, kad „Ford Ka“ buvo apsivertęs posūkyje, o į jį dar trenkėsi kitu du automobiliai.

Merginos tėtis tą sekmadienio vakarą buvo budėjime, kai gavo iškvietimą, kad netoli susidūrė trys automobiliai. Policijos teigimu Ella mirė įvykio vietoje, o dar trys žmonės buvo rimtai sužeisti. Ashdenas, antrame automobilyje buvusi moteris ir trečiame automobilyje buvęs vyras visi patyrė daugelį sužeidimų, rašoma dailystar.co.uk.

Šeimos draugas sakė: „Neįmanoma įsivaizduoti, kaip Adrianas dabar jaučiasi. Kiekvieno greitojo reagavimo pagalbos darbuotojo didžiausias košmaras yra sužinoti, kad nepavyko išgelbėti savo vaiko. Jie – tokia graži šeima. Ella buvo tokia gyvybinga jauna mergina, jai visas gyvenimas dar buvo prieš akis.“

Adrianui, Ellos mamai Mariai ir jos broliui su sese dabar padeda specializuoti policijos pareigūnai. Socialiniuose tinkluose Ellos draugai dalijasi prisiminimais apie „mieliausią mergaitę, kuri yra vaikščiojusi žeme“.

REKLAMA

Aplinkiniai reiškia užuojautą 

Vienas žmogus rašė: „Kaip žiauru. Tikiuosi, kad šeima ją prisimins su tiek pat meilės, kaip ir mes.“ Ella ruošėsi pradėti dirbti slaugytoja netoliese esančioje prieglaudoje – ji lankė mokymus.

Institucijos direktorius Davidas Van Dykas sakė: „Ji visada į mūsų gyvenimus įnešdavo saulės spindulėlį. Esame labai sukrėsti. Visi dabar galvojame apie jos šeimą ir reiškiame jiems gilią užuojautą. Ji buvo labai laiminga mergina ir mūsų namų gyventojai buvo ją pamilę.“

Tuo tarpu policijos pareigūnai ieško žmonių, kurie galbūt būtų nufilmavę šį įvykį automobilio priekine kamera.

Jų atstovas teigė: „Galime patvirtinti, kad B4341 kelyje tarp Haverfordwesto ir Broadhaveno sekmadienį, birželio 13 dieną, deja, žuvęs asmuo yra 21 metų amžiaus Ella Smith iš Camroso. Manoma, kad eismo įvykyje susidūrė mėlynas „Citroen C1“, baltas „Ford Ka“ ir baltas „Seat Ibiza“. Moteriškos lyties „Ford Ka“ keleivė žuvo įvykio vietoje. Jos šeima apie tai informuota, jiems padeda specializuoti pareigūnai. Kiti du vyrai ir moteris išvežti į ligoninę gydyti rimtų sužeidimų.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų