Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Lauren pasireiškė alerginė reakcija (nuotr. stop kadras)

Kai pradedate lūpas putlinti užpildais, labai lengva pamiršti, kokią riziką jūsų sveikatai jie gali sukelti.

5

Kai pradedate lūpas putlinti užpildais, labai lengva pamiršti, kokią riziką jūsų sveikatai jie gali sukelti.

REKLAMA

Užsienio socialinių tinklų žvaigždė Lauren Faulkner nusprendė ištirpinti lūpų užpildus, tačiau jai net nešovė į galvą, kad gali sulaukti alerginės reakcijos.

Virusiniame „Tiktok“ vaizdo įraše mergina aiškina, kad norėjo nufilmuoti, kaip atrodė prieš ir po užpildo ištirpinimo. Norint ištirpinti užpildus, pirmiausiai reikia lūpas patepti šaldančiu kremu, o tuomet suleisti fermento hialuronidazės, kuri ir tirpdo lūpų užpildą.

Vaizdo įrašas prasideda vaizdu, kaip Lauren į automobilį. Prieraše parašyta, kad tai turėjo būti „užpildo ištirpinimui skirtas vaizdo įrašas“.

REKLAMA

Pasidarė sunku kvėpuoti

Tačiau greitai Lauren matoma atsilošusi specialistės kėdėje po į lūpas suleistų injekcijų. Ji rašo: „Tai buvo momentas, kai supratau, kad kažkas ne taip. Po kelių minučių mano kūnas pasidengė dilgėline ir maniau, kad nualpsiu. Mano gerklė ėmė tinti ir man pasidarė sunku kvėpuoti“.

Laimei, grožio specialistė turi slaugės išsilavinimą, todėl ji iškart atpažino alerginę reakciją ir iškvietė greitąją pagalbą.

Lauren pasidalijo nuotraukomis, kuriose matosi, kaip vos per kelias minutes ištino jos veidas.

„Tai jūsų ženklas visuomet pasitikrinti ar jūsų lūpų specialistė turi medicininį išsilavinimą. Man pasisekė, nes viskas galėjo baigtis daug blogiau“, – rašė ji.

Lauren nuotraukose matosi jos ištinusios lūpos, skruostai ir paakiai. Mergina rašė, kad tomis pačiomis paslaugomis naudojosi ir anksčiau, buvo naudotos ir tos pačios priemonės, tačiau jokios reakcijos nebuvo.

Lupytes kaip kumelaites.
pirma tepasirūpina psichine sveikata, tada viskas stos į savo vietas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų