REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau daugiau nei mėnesį ieškoma nuo vasario 4 dienos Vilniuje mįslingomis aplinkybėmis dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio. Jaunuolis vis dar nerastas, tačiau paieškos ir toliau tęsiamos.

Jau daugiau nei mėnesį ieškoma nuo vasario 4 dienos Vilniuje mįslingomis aplinkybėmis dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio. Jaunuolis vis dar nerastas, tačiau paieškos ir toliau tęsiamos.

REKLAMA

Mykolo ieškantys žmonės susibūrė specialiai paieškai sukurtoje grupėje „Mykolo paieška“. Naujausias įrašas grupėje paskelbtas kovo 3 dieną, penktadienį.

Pranešama, kad didžiausias prioritetas išlieka paieška upėje ir upės pakrantėse.

„Nuo praėjusio savaitgalio daugiausia paieškos ir toliau vyko upėje. Tiek savanorių, tiek PGT pastangomis upė buvo žvalgoma iš motorinių valčių, naudojant spec. įrangą“, – rašoma grupėje.

Paieška tęsiama

Vienas iš paiešką koordinuojančių asmenų pažymėjo, kad upės vandens lygis vietomis nukritęs iki 0,4 metro, todėl savaitgalį dėmesys buvo koncentruojamas į paieškas pėsčiomis pakrantėse.

REKLAMA
REKLAMA

Paieškos nesustabdė net prasti orai ir trumpam sugrįžusi žiema, tačiau į paieškas įsitraukiantiems primenama, kad būtina gera avalynė, šilta apranga. Paieškoje taip pat praverčia žiūronai bei trekingo lazdos.

REKLAMA

Įsitraukiančius į paiešką kviečiama registruotis ir apieškoti vieną iš sudarytų paieškų segmentų.

„Jeigu norite prisidėti, bet nenorite registruotis, nežinote tiksliai, ar galėsite dalyvauti, galvojate savarankiškai apieškoti aplinkines teritorijas – labai gerai.

Registracija skirta tik tam, kad su Jūsų pagalba galėtume paieškas vykdyti efektyviai kuo ilgesniame ruože ir kuo ilgesnį laiką.

Suprantame, kad pastaruoju metu mūsų žinutės apie paieškas yra panašios. Tačiau ieškome ten, kur yra aktualiausia.

REKLAMA
REKLAMA

Kai tik bus informacijos, kad paieška aktuali kitur – ieškosime ten. Primename, kad paieškos vyksta ne tik upėje, pakrantėse, bet ir aplinkinėse teritorijose.

Ačiū ieškantiems, siunčiantiems savo įžvalgas, tiems, kurie rūpinasi, klausia“, – rašoma naujausiame įraše grupėje „Mykolo paieška“.

Dingo vasario 4-ąją

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 d., grįždamas iš draugo gimtadienio. Tądien, kiek po 16 val., jis išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stoelėje. Vėliau ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas. Tikėtina, kad išsikrovė telefono akumuliatorius.

Po kurio laiko prie Žirmūnų tilto buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Rasta jo striukė ir kuprinė, vėliau rastas ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt jaunuolio mama Ieva Davidonienė yra sakiusi, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie keturias valandas – nuo 16 iki 20 val.

Visi, turintys naudingos informacijos, raginami skambinti numeriais +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

Dingimo dieną vaikinas vilkėjo žalios ir juodos / tamsiai mėlynos spalvos dryžuotą megztinį, juodas kelnes, mėlynus batus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų