naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris, turinti didžiausias pasaulyje lūpas, dabar nukreipia dėmesį į kitas kūno dalis ir nori turėti didžiausius pasaulyje skruostikaulius.

Moteris, turinti didžiausias pasaulyje lūpas, dabar nukreipia dėmesį į kitas kūno dalis ir nori turėti didžiausius pasaulyje skruostikaulius.

REKLAMA

25 metų Andrea Ivanova iš Bulgarijos pateko į žiniasklaidos dėmesį, kai atskleidė, kad išleido 8 000 svarų sterlingų savo geidulingoms lūpoms ir įgavo tikrai unikalią išvaizdą.

Ji pradėjo savo transformaciją 2018 m., norėdama tapti panaši į lėlę Bratz, todėl jai buvo atlikta žandikaulio operacija ir į smakrą įšvirkšta hialurono rūgšties užpildo. Dabar ji užsigeidė didžiausių pasaulyje skruostikaulių, rašo mirror.co.uk.

Andrea sakė: „Noriu turėti ne tik didžiausias lūpas pasaulyje, bet ir didžiausius skruostikaulius. Iki šiol man buvo atliktos keturios hialurono rūgšties injekcijos į skruostikaulius, o šią savaitę laukia dar dvi. Mano tikslas yra juos modeliuoti ir žymiai padidinti, bet, žinoma, vis tiek noriu ir dar didesnių lūpų – laukia daugiau injekcijų“.

Neketina sustoti

Moteriai jau atliktos 34 injekcijos į lūpas, tačiau ji neketina sustoti. Andrea tvirtina, kad kelios klinikos atsisakė, nes lūpos yra per didelės ir papildomos injekcijos gali sukelti sveikatos komplikacijų.

REKLAMA

Anksčiau gydytojai ją perspėjo atkreipti dėmesį į bet kokį burnos skausmą, nes tolesnės procedūros gali būti „mirtinos“.

Andrea sako: „Mano lūpos vis dar nėra pakankamai didelės ir noriu daug didesnių nei dabar. Neketinu sustoti ir net nesuskaičiuoju, kiek tai kainavo“.

REKLAMA

Savo skruostikauliams ji iki šiol išleido apie 1600 svarų sterlingų ir nors Andrea yra patenkinta savo nauja išvaizda, ne visi su tuo sutinka.

Andrea iš Bulgarijos pridūrė: „Visur yra daug neigiamų atsiliepimų apie mane ir daugelis žmonių nepritaria mano naujam padidintam smakrui. Dabar mano veidas aštresnis, bet man tai labai patinka.

Nors šeima nepritaria mano naujai išvaizdai, jie turi gerbti mano pasirinkimą. Nesijaudinu dėl žmonių komentarų, nes turiu savo skonį ir požiūrį į grožį.

Kiekvienas žmogus turėtų elgtis kaip nori, nebijodamas ir nesijaudindamas dėl kitų nuomonės, nes gyvenimo prasmė yra būti laimingam“.

kiaulės kitoj nuotraukoj gražesnės už šitą bjaurybę
Baisybe, i psix. Ligonine
Laisvės partijos atstovė į Lietuvos prezidentus :D
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų