• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena šio birželio ypatybių bus ta, kad visą mėnesį Saulė ir Venera bus greta. Jų greičiai dangaus skliaute bus panašūs, tad visą mėnesį Saulė ir Venera bus netoliese.

Viena šio birželio ypatybių bus ta, kad visą mėnesį Saulė ir Venera bus greta. Jų greičiai dangaus skliaute bus panašūs, tad visą mėnesį Saulė ir Venera bus netoliese.

REKLAMA

Saulė – tai bendras aktyvumas, kūrybingumas, Venera – tai, kas gražu, malonu, smagu ir miela.

Venera šalia Saulės – „sudegusi“, tai yra visos gražiosios jos savybės pasireikš silpniau nei įprasta. Todėl galima numanyti, kad birželio mėnesį vyraus įprastos pramogos, įprasti renginiai, mėgausimės įprastais malonumais, o jausmams įsibėgėti priežasčių bus nedaug. Kitaip tariant, garsieji Palangos verslininkai nesunkiai ras priežastį bambėti.

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus birželio 3 dieną pereis iš Jaučio į Dvynius ir vis didėjančiu, jau beveik maksimaliu greičiu pasileis pirmyn.

REKLAMA
REKLAMA

Atrodytų, dalykinio gyvenimo ir žinių planeta informacijos ir komunikacijos ženkle turėtų atnešti milžinišką kalbų sūkurį ir įkvėpti energingai veiklai visus, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu, komunikacija ir panašiais dalykais.

REKLAMA

Tačiau iš tiesų Merkurijus labai greitai pasivys Saulės bei Veneros duetą ir panašiai kaip Venera,  didžiąją mėnesio dalį bus „sudegęs“ Saulės spinduliuose. Vadinasi – ir čia įprasti darbai, įprasti reikalai ir ne pačios išradingiausios mintys apie tai, kaip viskas turi būti.

Vėlgi, galima teigti, kad toks bus pirmiausia mėnesio vidurys, centrinė jo dalis; mėnesio pradžioje ir jo pabaigoje Merkurijus bus ganėtinai nutolęs nuo saulės, kad gerosios jo galios pasireikštų daugmaž laisvai.

REKLAMA
REKLAMA

Marsas mėnesio pradžioje bus Avino ženkle, todėl pasirengęs muštis su visais ir dėl bet ko. Tačiau birželio 6 dieną jis pereis į Jaučio ženklą, nuo tada jo karingumas smarkiai sumažės. Marsas Žemės ženkle, menkai karingas – tai Marsas apkasuose. Bent jau pereitame cikle būtent taip ir nutiko. Pažiūrėsim, kaip bus šį kartą.

Avinas. Mėnesio pradžioje pasikeis vidinė būsena – pasidarys svarbu ne kokie šaunuoliai smarkuoliai esate, o kokios praktinės naudos galite gauti. Ir dėmesys dažnai ims krypti būtent šia linkme. Pirmoji birželio pusė atneš daug bendravimo – ir dalykinėmis temomis, ir su draugais. Antroje mėnesio pusėje ims daugėti visokiausių darbų ir reikalų susijusių su namais ir šeima.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jautis. Labai greitai pasidarysite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, nesidairant. Balse sustiprės liepiamosios nuosakos gaidelės. Dėl tokios vidinės būsenos labai gerai seksis tie darbai ir reikalai, kuriems reikės asmeninio jūsų dalyvavimo arba priežiūros. Puikiai seksis sportuojantiems. Atrodo, sėkmė lydės ir siekiant finansinės naudos.

Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, beveik nuolat puikios nuotaikos kuria mielai dalysitės su esančiais šalia. Labai gerai seksis veikla, susijusi su grožio bei patogumų kūrimu. Antroji sėkmės sritis – veikla, susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu kitiems, skaičiavimu. Tikėtina, kad paskutinį mėnesio trečdalį ims daugėti piniginių reikalų. Dažniausiai sėkmingų.

REKLAMA

Vėžys. Darbe darbai labai greitai nurims, prasidės vasaros ramybės metas. Iš tiesų didžiąją mėnesio dalį bus galima ramiai plepėti su draugias, netgi ką visiems kartu kažką nuveikti, bet iš esmės tai bus laiko stūmimas. Iš tiesų veikla užvirs paskutinį mėnesio trečdalį – ims smarkiai daugėti dalykinių reikalų, bet atsiras ir nemažai progų nuveikti ką mielo bei smagaus.

Liūtas. Daugiausia laiko ir dėmesio bus skirta bendravimui – ir su draugais, ir su naujais pažįstamais, ir su kaimynais ar su bet kuo iš artimos aplinkos. Taip pat tai puikus laikas plėsti akiratį svarbiose jums srityse. Bus svarbi ir visokiausia pažintinė veikla. Svarbių darbų ir užduočių gali būti darbe, profesijos srityje – čia viską reikės daryti greitai ir tiksliai.

REKLAMA

Mergelė. Didžiąją mėnesio dalį nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Daug ką reikės daryti greitai ir tiksliai, bet nestigs ir smagių, malonių akimirkų. Apskritai, seksis dvi sritys – pirmoji susijusi su estetika ir patogumais, galbūt pramogomis, antroji – su žiniomis, informacija, jos perdavimu. Puikus metas kelionėms, kurių metu reikia kaip reikiant pajudėti.

Svarstyklės. Profesijos srityje darbų daugėti pradės po Joninių. Tuomet ypatingai gerai seksis ir su žiniomis, informacija, jos perteikimu susijusi veikla, ir veikla, susijusi su grožio, patogumų dalykais. Pirmieji birželio du trečdaliai bus palankūs kelionėms, ypač poilsinėms, taip pat ir dalykinei su užsieniu bei kelionėmis susijusiai veiklai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas. Birželį gali pasidaryti svarbūs arba santykiai, arba santykis. Jeigu santykiai – tai su kai kuriais, greičiausiai gana svarbiais jums asmenimis. Ir tie santykiai nebūtinai privalo būti švelnūs ir draugiški. Santykis su kai kuriomis aplinkybėmis irgi neprivalo būti švelnus. Bet!  - birželio pabaiga yra puikus metas puikiai kelionei, kuri apdovanoja ir poilsiu, ir įspūdžiais.

Šaulys. Birželį daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – nuo išorinių aplinkybių arba tiesiog kito asmens norų bei valios. Ta ana pusė gali būti ganėtinai energinga, veikli, bet kartu ir labai dažnai geranoriška, tad labiau verta su ja bendradarbiauti nei su ja varžytis ar kovoti. Ir dar birželis tinkamas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

REKLAMA

Ožiaragis. Didžioji mėnesio dalis praeis kuičiantis po nedidelius, tačiau gana svarbius darbus, kuriuos atlikti reikės tiksliai ir pareigingai. Kartu tai laikas, kai palanku rūpintis įvairiais sveikatos, sveikatingumo reikalais. Po Joninių išryškės nauja tendencija: pasidarys svarbūs santykiai, ryšiai su konkrečiais žmonėmis, galbūt reikės rasti savo santykį su kai kuriomis išorinėmis aplinkybėmis.

Vandenis. Panašu, kad birželis bus nepaprastai linksmas ir smagus mėnuo – bus daug galimybių smagiai pasilinksminti, nuveikti ką linksmo, smagaus. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Būsite labai judrūs, patiks judėti greitai. Mėnesio pabaigoje atsiras veiklos namie – ir dalykinių reikalų, ir mėginimų kurti čionai daugiau jaukumo ir patogumo.

Žuvys. Pirmieji du mėnesio trečdaliai prabėgs rūpinantis namais, šeimos reikalais stengiantis, kad namie būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni. Be to, reikės nemažai judėti ir bendrauti. Akiratis didės ir platės. Mėnesio pabaigoje namai rūpėti nustos nes prasidės vasaros pramogų metas, kuriuo nepasinaudoti bus tiesiog nuodėmė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų