• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Juodasis delfinas yra liūdnai pagarsėjęs Rusijos kalėjimas, kuriame kali 700 prievartautojų, žudikų ir kanibalų, kurie ten bus iki pat savo mirties.

5

Juodasis delfinas yra liūdnai pagarsėjęs Rusijos kalėjimas, kuriame kali 700 prievartautojų, žudikų ir kanibalų, kurie ten bus iki pat savo mirties.

REKLAMA

Nuostabiame rožinės spalvos pastate piečiausiame Rusijos kampe iš tikrųjų gyvena žiauriausi šalies nusikaltėliai − prievartautojai, pedofilai, žudikai ir net kanibalai.

Vladimirui Putinui nesvetimas savo piliečių siuntimas į kalėjimą, bet jei žmogus padarė ką nors tikrai baisaus – Juodasis delfinas yra vieta, kurioje jis sulauks mirties. Kiekvienas iš 700 kalinių buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos be lygtinio paleidimo. Ten kalintys praktiškai nejaučia gyvenimo, rašoma dailystar.co.uk.

Kad būtų išvengta galimybės pabėgti, kiekvieną kartą paliekant kamerą kaliniams užrišamos akys. Jie nuolat stebimi 24 valandas per parą. Kameros turi trigubas spynas, tačiau jose užrakinti kaliniai negali gulėti ar sėdėti ant gultų dienos metu. Sargybiniai juos tikrina kas 15 minučių.

REKLAMA
REKLAMA

Kalbant apie mitybą, kaliniai sriuba maitinami keturis kartus per dieną. Kaliniai savo kamerose būna visą laiką, išskyrus 90 minučių per dieną, kai yra palydimi į mankštintis.

REKLAMA

Į kalėjimą kaliniai patenka surakinti antrankiais ir užrištomis akimis, kad sargybiniai galėtų maksimaliai kontroliuoti suimtuosius ir sumažinti pavojų sau.

Užuojautos nejaučia

Pasak „Business Insider“, Juodojo delfino kaliniai yra nužudę apie 3500 žmonių, tai yra,  vidutiniškai po penkis žmones kiekvienas.

Kalinius stebi sargybinių komanda, kuri pareiškė nejaučianti užuojautos kaliniams.

Kalbėdamas su „National Geographic“, sargybinis Denisas Avsiukas sakė: „Pagrindinis nuteistųjų nusikaltimas čia yra žmogžudystė. Tačiau turime ir maniakų, pedofilų ir teroristų. Kai juos reikia vadinti žmonėmis, vos verčiasi liežuvis. Niekada nejaučiau jiems užuojautos."

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvienas kalėjime esantis kalinys ten mirs ir niekada nebus paleistas. Vienas žinomiausių yra kanibalas Vladimiras Nikolajevas, kuris nužudė du žmones ir pardavė jų mėsą, prisidengdamas egzotiška gyvulių mėsa.

Kaip ir galima tikėtis, niekas niekada nepabėgo iš Juodojo delfino, o vienas buvęs leitenantas atskleidė, kad vienintelė išėjimas iš kalėjimo yra mirtis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų