Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: prasideda stebuklingas metas

Mėnulis pradeda pilnėti, o tai reiškia, kad prasidedantis priešpilnis yra puikus metas kartu pradėti ir naujus darbus, nes jiems sėkmė bus garantuota. Astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė priduria, kad šiuo metu prie žmonių laimės gali prisidėti ne tik priešpilnis, tačiau ir trumpos naktys, nes per jas pasisekti gali trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Priešpilnis – Mėnulio fazė, kai po jaunaties Mėnulis ima pilnėti, artėjama link užtemimo. Todėl imkitės augalų sodinimo, sėjos ar persodinimo, šis metas tokiems darbams palankiausias.

„Per jaunatį ir priešpilnį yra pats geriausias laikas valyti ir namus. Jeigu norite prisitraukti sėkmę, pats laikas daryti visokius užkalbėjimus. Dabar laikas ir išbandyti naujas sveikatos technikas, kadangi viskas klesti, viskas į viršų stiebiasi“, – sako ji.

Puikus metas pradėti šeimai

Pilnėjantis mėnulis – startas naujiems dalykams išbandyti ar pradėti kažką nuo pat pradžių, pradėti naują etapą gyvenime ar atsikratyti žalingų įpročių.

„Kas norite, kad kažkas augtų ir klestėtų, pradėkite tai daryti būtent šiuo periodu“, – tvirtina ji.

Taip pat laikas išmesti ir nereikalingus daiktus iš namų, nes senovinė kinų išmintis sako, kad dabar išmesti daiktai grįžta į namus dešimteriopai geriau ir naujau.

„Dabar yra pilnatis su priešpilniu, o tai rodo milžinišką augimą. O dar saulė didėja ir dienos ilgėja iki pat Joninių, tad eina pati stipriausia energija. Galbūt girdėjote, kad birželį yra daugiausiai pastojimų ir kovą gimsta daugiausiai vaikų.

Pastojama yra daugiausiai birželio mėnesį, nes ta jaunatis yra ypatingai maginė, mistinė ir labai stipri. Daugiausiai galvoja, kad kaip tik sausį daugiausiai pastojama, nes naktys tada ilgos ir tamsios, bet tai neteisybė.

Kas neturi vaikų ar turi problemų su vaisingumu, šį mėnesį turi mėginti ir netinginiauti. Dabar ypatingai geras laikas mėginti pastoti ir susilaukti vaikų. Iki pat Joninių galima tikėtis puikaus rezultato“, – nurodo būrėja.

REKLAMA

Garsiai išsakykite savo svajones

Birželis ypatingas ir tiems, kurie baigia mokslus mokykloje ar studijas universitete.

„Šiuo metu reikia išsakyti savo svajones ir jas manifestuoti. Saulė yra ir šlovė, ir karjera, ir valdžia, aktyvumas, kūryba, todėl manifestuoti šiuos dalykus dabar yra labai palanku. Pasakykite garsiai kosmosui, ko jūs norite iš gyvenimo, ką jūs planuojate, ko norite pasiekti. Šis periodas tam ypatingai palankus“, – sako V. Budraitytė.

Ypač palankus metas visiems Zodiako ženklams

„Šiuo momentu palankiausias momentas Dvyniams, nes jų ženkle didėja Saulė. Dėl to Dvynių ženkle yra labai daug politikų, menininkų, nes jie gimę laiku, kai yra labai daug šviesos“, – nurodo astrologė.

Šis metas taip pat labai palankus ir kitiems Oro ženklams – Svarstyklėms ir Vandeniams.

„Šiuo periodu net sunkūs ligoniai jaučiasi geriau. Šis periodas iki Joninių iš tikrųjų visiems Zodiako ženklams yra labai smagus. Labai gerai, jeigu padėsite tašką toksiškuose santykiuose ir pradėsite naujus dalykus“, – sako V. Budraitytė.


Rašyti komentarą...
N
N- Bernadeta
2021-06-17 09:20:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale ir atgijo aiškiaregiai. Kur buvot kai atsirado Corona
Atsakyti
0

O
Onutė
2021-06-17 05:59:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū Jums, kada vandens įsipilti? Rodos 23
Atsakyti
0

A
Amigo
2021-06-17 09:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusichiurkshti *
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų