REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 televizijos organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ kasmet ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.   

TV3 televizijos organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ kasmet ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.   

REKLAMA

2020-ais metais daugelio širdis suvirpino paauglio Gvido istorija – berniukas gimė su klausos sutrikimu, be ausyčių. Tačiau jau 2021-ais metais berniukas negalėjo būti laimingesnis – sakė, kad yra visiškai sveikas ir į gyvenimą kabinasi iš visų jėgų.   

Seniau tv3.lt buvo rašoma, kad kretingiškio Gvido diagnozė nuo gimimo buvo matoma plika akimi – berniukas gimė su klausos sutrikimu,  neturi ausyčių.  

Medikai jo mamą Kristiną jau tada patikino – sūnus niekuomet negirdės.

Ir kas galėjo pagalvoti, kad netrukus 17-ąjį gimtadienį švęsiantis Gvidas savo šeimos, gerų žmonių ir „Išsipildymo akcijos“ dėka dabar nė kiek nesiskiria nuo kitų vaikų, puikiai girdi ir spinduliuoja pasitikėjimu savimi?  

REKLAMA
REKLAMA

Kaip Gvidui sekasi dabar?  

„Nors „Išsipildymo akcijoje“ dalyvavome prieš tris metus, šiais metais sugrįžome žmonėms priminti apie mūsų istoriją: kaip Gvidui sekasi dabar, kaip pavyko implantacija“, – pasakoja mama Kristina.  

REKLAMA

Gvido mama sako, kad šiuo metu vaikinui sekasi gerai, vaikinas gyvena įprastą gyvenimą, girdi kaip ir kiti vaikai, lanko įprastą mokyklą, turi savo draugų ratą, yra labai bendraujantis.  

Moteris primena, kad į „Išsipildymo akciją“ nusprendė kreiptis dėl didelės klausos implantų sumos, kurios valstybė kompensuoti negali.  

„Implantų labai reikėjo, tad medikai rekomendavo kreiptis į šią organizaciją. „Išsipildymo akciją“ suteikia tėvams labai didelę paramą ir viltį, kad jų vaikams padės. Kadangi nėra kitų įstaigų, kurios gali suteikti pagalbą – „Išsipildymo akcija“  daro stebuklus.   

REKLAMA
REKLAMA

Mes į „Išsipildymo akciją“ kreipėmės dėl vieno implanto, tačiau gavome du implantus. Tikėjomės, kad mums padės, bet tikrai ne taip gausiai“, – džiaugiasi moteris.  

Kristina nori padrąsinti tėvus ir sako, kad viskas bus gerai: „Jūs esate tinkamoje vietoje ir yra nemažai neabejingų žmonių, kurie nori padėti. Nors ateityje dar laukia daug iššūkių, priėmėte teisingą sprendimą“, – sako Gvido mama.  

Šeima tikėjo, kad „Išsipildymo akcija“ gali padėti  

Naujienų portalas tv3.lt  primena, kad kraupios diagnozės jo mama Kristina niekuomet nepriėmė kaip vienintelės tiesos ir stengėsi daryti viską, kad pakeistų sūnaus gyvenimą.   

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paskutinis žingsnis – „Išsipildymo akcija“. „Jautriausia, kad visiškai svetimi žmonės, kurie nė nepažįsta mūsų šeimos, parėmė mus finansiškai, skyrė dalį savo uždirbtų pajamų ir pajautė mūsų bėdą.

Tai parodo, kad visi kartu žmonės gali labai daug, o žodis „ačiū“ yra per mažai“, – neslėpdama emocijų sakė ji.  

Vis dėlto Gvido mama neslepia – kreiptis į „Išsipildymo akciją“ nebuvo paprasta. „Jei atvirai, niekuomet negalvojau, kad ir mums to prireiks. 

Pamenu, žiūrėdavau į „Išsipildymo akcijoje“ pasirodančias šeimas ir galvodavau, kokios jos yra laimingos, kad išdrįso čia pasirodyti, gavo žmonių paramą.   

REKLAMA

Tačiau patys čia sutikome begalę nuoširdžių žmonių, kurie prisidėjo prie Gvido gerovės kaip tik galėjo – kas parėmė finansiškai, kas šypsojosi, linkėdami sėkmės, kas įpūsdami drąsos ir sakydami, kad viskas bus gerai.  

Žmonių nuoširdumas kartais net glumindavo, bet viduje jausdavomės kur kas saugesni, nes buvome nebe vieni“, – prisiminimais dalijasi Kristina. 

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 5 EUR, 1892 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.

nesuprantu, o tai kam tos ligonių kasos reikalingos jei negali skirti pinigų išgydomiems atvejais, kaip šiuo?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų