Baseine moteriai liepė prisidengti, kad „nekurstytų aistrų“

Tori Jenkins iš Tenesio (JAV) susidūrė su labai nemalonia sitaucija: namų, kuriuos ji su sužadėtiniu nuomoja, komplekso baseine ji buvo paprašyta arba prisidengti arba persirengti savo rožinį maudymosi kostiumėlį – esą jis per daug kursto jaunuolių aistras. Tori Jenkins visiškai nesuprato, kaip į tai reaguoti.

37

Tori buvo sugėdinta, kad ji apsivilkusi „nederamą“ vienos dallies maudymosi kostiumėlį. Moters sužadėtinis Tyler Newman nutarė paviešinti savo mylimosios nuotrauką „Facebooke“ ir taip pamokyti namų komplekso vadovybę. Porelė gyvena „Smoky Crossing“ apartamentuose, kurie turi ir baseiną. Kai Tori ėjo į baseiną, jai buvo pasakyta arba persirengti maudymosi kostiumėlį, arba prisidengti, arba palikti baseiną.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baisiausias maudymosi kostiumėlis? Moterys pasimetusios

„Mes mokame po 300 dolerių per mėnesį už šio baseino išlaikymą papildomai prie 1000 dolerių per mėnesį, kuriuos mokame už apartamentų nuomą. Tori buvo apkaltinta dėvinti „nepadorų maudymosi kostiumėlį“ ir jai pasakė, kad dėl jos išvaizdos buvo nusiskundimų – tai įvyko vos po trijų minučių, kai mes atėjome į tą baseiną“, – kalbėjo Tyler.

Gėdino prieš veidrodį

Tori dėl tokio akibrokšto nutarė nueiti į apartamentų administraciją, kad papasakotų, su kokiu neteisingu elgesiu ji susidūrė.

Tuomet administracijos darbuotoja primygtinai prašė leisti nufotografuoti Tori, kad parodytų „koks netinkamas“ buvo Tori maudymosi kostiumėlis ir liepė jai žiūrėtį į veidrodį į savo kūną. Tuomet darbuotoja pasakė Tori, kad ji nenorėtų, jog jos vaikai būtų šalia Tori – esą maudymosi kostiumėlis yra per daug iššaukiantis.

„Šiame namų komplekse gyvena daugybė paauglių ir jums nereikia jų jaudinti“, – sakė darbuotoja.

Tuomet Tori sužadėtinis apartamentų valdžiai parašė tokį laišką:

„Mano sužadėtinei šiandien pasakė, kad ji yra mažiau svarbi nei tai, kaip vyrai jaučiasi šalia jos. Kad Tori yra mažiau svarbi nei vyro geismas. Aš manau, kad Tori yra pati gražiausia moteris pasaulyje, bet aš ją ir gerbiu. Aš niekuomet negalėčiau jos ar bet kurios kitos moters priversti jaustis mažiau vertinga dėl jos aprangos ar išvaizdos“, – reziumavo Tyler.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų