Atvira moters išpažintis: „Seksas su vedusiu kolega buvo nuostabus“

„Seksas su kolega iš darbo buvo nuostabus. Jis – vedęs, bet atrodė visiškai mane įsimylėjęs. Tada jis staiga mane paliko, parašęs žinutę karantino pradžioje. Taip baigėsi nuostabus seksas ir žlugo mano svajonės“, – rašo skaitytoja „The sun“ atsiųstame laiške.

Sutikau jį darbe. Dirbu skambučių centre, kur daug streso, bet jis man padėjo ir iškart susidraugavome. Mūsų pokalbiai autobuso stotelėje greitai tapo laukiamiausia mano dienos dalimi. Man 23, o jam – 35.

Žinojau, kad jis jau daugelį metų yra vedęs, bet tai, kaip jis su manimi flirtavo, aiškiai parodė, kad jis pasiruošęs pokyčiams. Mačiau, kad jis labai mane įsimylėjęs.

Jis pakvietė į pasimatymą ir aš iškart sutikau. Jis pavaišino mane nuostabi vakariene ir po to grįžome į mano butą. Mano kambariokės nebuvo ir jis pasiliko nakčiai. Buvo nuostabu.

Nesididžiavau tuo, kad susitikinėju su vedusiu vyru, bet atrodė, kad jis nori, kad mes būtume kartu. Tuo metu viskas atrodė taip teisinga.

Viskas ėjosi puikiai, net maniau, kad jis man pasipirš, bet tada atsirado virusas ir prasidėjo karantinas. Tikėjausi, kad prastovų laikotarpiu mūsų santykiai nebebus tokie intensyvūs, bet nesitikėjau, kad jis mane paliks žinute.

Jaučiuosi sugniuždyta ir galvoju, kokia buvau kvaila, kad jį įsimylėjau. Parašiau jam žinutę ir pagrasinau apie mus pasakyti jo žmonai – tada jis visiškai mane užblokavo, ir pasijutau dar blogiau. Žinau, kad nebūtų teisinga parašyti jo žmonai, bet galvoju, kad ji turi teisę žinoti, koks iš tiesų yra jos vyras, be to, noriu, kad jam skaudėtų taip pat, kaip skauda man.

Tiesą sakant, nežinau, ką daryti. Man labai reikia pagalbos, kad įveikčiau šitą skausmą ir vis tiek manau, kad pasakydama jo žmonai pasijusčiau geriau.“

DEIDRĖ ATSAKO: Visiškai suprantu, kodėl pyksti ant jo, bet turbūt ne mažiau pyksti ant savęs pačios. Žinojai, kad jis vedęs, o tai reiškė, kad jis žaidžia žaidimus ir meluoja, bet pasirinkai tikėti kiekvienu jo tau sakomu žodžiu. Gal ir gerai, kad prasidėjo karantinas. Tai bent jau užbaigė šiuos santykius ir nebešvaistai laiko.

REKLAMA

Gal jo žmona jau viską žino. Bet kuriuo atveju, už tokias naujienas ji tau nepadėkos. Abejoju, ar tai padėtų tau pasijusti geriau – greičiausiai jausiesi kalta ir tik dar blogiau.

Pasimokyk iš to, kas atsitiko. Ateityje dėl savęs pačios nesivelk į santykius su žmogumi, kuris įsipareigojęs kažkam kitam. Esi verta daugiau. Kartelę išsikelk aukščiau ir ieškok žmogaus, kuris laisvas tave mylėti.

 


Rašyti komentarą...
E
Elegna
2020-06-30 22:19:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Betkuri save gerbianti mergina ar moteris neskirs šeimos. Per svetimas ašaras laimingi nebūsit .
Atsakyti
-9

Q
Q
2020-06-30 21:32:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai vadinama ne seksu o kur-vys-te.Jeigu buti kur...a nuostabu,tai valio.
Atsakyti
-11

E
Elina
2020-06-30 22:38:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viena pazistama atvere sirdi ir papasakojo kaip ji isskyre seima.Bet, kai jai gime vaikelis ,buvo protiskai neigalus.Ji pasakojo,kad gelia sirdi kiekviena akirmirka,,o gal todel,kad paviliojau svetima ir suteikiau skausma paliktai moteriai.” Gal tikrai ,reikia buti atsargiam ir nezaisti likimu.
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų