Atskleista: geriausias paros laikas mesti svoriui

Vis dažniau kalbama, kad atėjus vasarai pradėsime sportuoti. Pradėsime sveikiau maitintis. Pradėsime keistis. Tačiau dažniausiai tuos pokyčius nukeliame kitai dienai, kitai savaitei ar net mėnesiui. Tiesa, jeigu rimtai pasiryžote šį tą savo gyvenime pakeisti, tam reikia žinoti vieną svarbų dalyką. Ekspertai atskleidė, kuris dienos metas paroje yra palankiausias svoriui mesti, rašoma Business Insider.

6

Tyrimai, publikuoti praėjusią savaitę The New York Times teigia, kad pats palankiausias metas svoriui mesti yra rytas. Jeigu tiksliau, ankstus rytas prieš darbą ar net prieš tai, kai pavalgote lengvus savo pusryčius. Šis paros metas tai laikas, kai jūsų organizmas yra pasiruošęs sportui ir yra energingas. O kūnas tokiu metu yra paruošiamas visai dienai, sportuojant šiuo paros metu yra daug didesnė tikimybė numesti svorio.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip turėti tobulą figūrą?

Rytas yra geriausias paros metas mesti svorį dėl to, kad tuo metu mūsų organizmas yra pasiruošęs ne virškinti tai, ką suvalgėme, bet deginti riebalų sluosnį, mat organizmas dažniausiai jau būna išsivalęs po nakties miego. Tyrimas taip atskleidė, kad geriausia užsiimti lengvu sportu dar nepavagius pusryčių, žinoma, tuo atveju, jeigu tikrai norite sudeginti kuo daugiau kalorijų.

Kita priežastis, kodėl tuėrtumėte sportuoti ryte – dienos šviesa. Anot ekspertų, tai svarbi priežastis, kodėl mums gali pavykti netekti svorio. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad tie žmonės, kurie anksčiau keliasi ir daugiau laiko praleidžia dienos šviesoje, turi daugiau galimybių netekti svorio.


Rašyti komentarą...
F
Famme Fatalle
2016-06-02 09:21:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patarciau nepriaugti;))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų