Atskleidė, ką iškart po avarijos pasakė princesė Diana: žodžiai veria širdį 21-eri metai po tragedijos

Šiandien sukanka 21-eri metai po tragiškos princesės Dianos žūties automobilyje. Xavieras Gourmelonas buvo vienas pirmųjų ekstremalių situacijų tarnybos narių, kuris atvyko gelbėti į avariją patekusio princesės Dianos automobilio tunelyje. 

81

Tada mašina, kurioje sėdėjo princesė, lėkė beveik 120 kilometrų per valandą greičiu ir staiga sudužo, rėžęsis į betoninę atramą.

Pasak ugniagesio, kuris paskutinis bendravo su Diana prieš pat jos mirtį, buvo šie:  „Dieve mano, kas atsitiko?“, rašoma dailystar.co.uk

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite: štai kaip atrodė princesės Dianos gyvenimas

Į avariją atskubėjęs darbuotojas prisipažino nežinojęs, kas sėdi automobilyje ir ką netrukus reikės vaduoti.  „Tai buvo visiškai banalus ir eilinis eismo įvykio, vienas iš daugelio, į kurį man tenka važiuoti.

Automobilis buvo sudaužytas ir mes elgėmės taip, kaip kiekvieną kartą tokiais atvejais.

Mačiau, kad dešinioji Dianos kūno pusė buvo sužalota, tačiau daug kraujo nebuvo. Mane labai sujaudino jos prašymas: ji prašė manęs pasilikti, nepalikti jos. Aš laikiau jos ranką, nes ji paprašė manęs pasilikti su ja ir vis klausinėjo, kas nutiko“, - prisiminė 50-metis vyras, kuris buvo paskutinis, mašinoje matęs sėdinčią Dianą kartu su Dodi Fayedu, Egipto milijardieriaus Mohamedo Al-Fayedo sūnumi.

Automobilio priekyje sėdėjo vairuotojas kartu su princesės Dianos sargybiniu. Princesė Diana netrukus po avarijos buvo išgabenta į ligoninę, tačiau, deja, neišgyveno.

Oficialiame pranešime teigiama, kad ji mirė dėl daugybinių sužalojimų ir vidinio kraujavimo. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų