Atsikratykite kalkių be jokio vargo – pravers ši gudrybė

Moteris tikina, kad paprasta valymo gudrybė, skirta kalkėms nuo čiaupų ir dušo šalinti, pagerino jos odos būklę. Lilly Wright iš Indianapolio, JAV, sako, kad išsausėjusi oda ją vargino tol, kol ji neišbandė šios valymo gudrybės.

„TikTok“ įraše ji aiškino: „Štai keletas valymo triukų, apie kurias niekas nekalba. Pasiimkite puodą vandens ir jį užvirkite. Matote šį nešvarų čiaupo antgalį iš kriauklės – neturiu reikiamų įrankių, todėl šįkart jo nenuimsiu. Panaudosiu tą, kuris yra virtuvėje.“

Kol vanduo verda, Lilly į jį įpila šiek tiek acto ir tuomet kaitrą išjungia. Tuomet ji mišinį supila į puodelį ar į kitą keramikinį indą, į kurį įmeta nuimamą čiaupo antgalį. „Dabar pamatysite, kaip skystyje ima plaukioti visokie bjaurūs nešvarumai.“ – prideda ji. – Visa tai buvo priskretę prie jūsų čiaupo. Kaskart kai plaunatės rankas, valotės dantis, maudotės vonioje – visa tai yra vandenyje. Tai visiškai nekenksminga – tai tik kalkės ir kalcis, bet pradėjusi valyti dušo ir čiaupo antgalius pastebėjau, kad mano oda atrodo daug geriau.“

Lilly siūlo antgalius vandenyje palikti valandai prieš juo ištraukiant. Ant dušo antgalio susikaupusios nuosėdos labai lengvai nusilupa. Galiausiai ji nupila likusį skystį pro nerūdijančio plieno čiaupą žemyn į kriauklę, rašoma dailystar.co.uk.

Viena žiūrovė sakė, kad kietame vandenyje esantys mineralai gali „pašalinti natūralius odos ir plaukų aliejus“, todėl nuvalius šias nuosėdas nuo čiaupų odas gali būti švelnesnė. Dar vienas žiūrovas patarė vaizdo įrašo autorei neįkvėpti vandens su actu garų, nes jie gali sudirginti akis ir plaučius.


Rašyti komentarą...
k
kitas koldūnas
2020-09-30 15:18:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašu, jog šaukštai po pietų - valdžios struktūros jau suformuotos!
Atsakyti
-1

E
ERIKAS
2020-09-30 21:06:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
q
Atsakyti
0

Žinoma
2020-10-01 10:32:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neišpasakytai gudri moteris ir sugudravo gudrybę, ot tai dėkingi jūsų portalo lankytojai

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų