Atsakinga ir skirtinga diena Zodiako ženklams: kai kam įvykiai mes tikrą iššūkį

Antradienis Zodiako ženklams – skirtinga diena. Vieniems tai palankus metas tvarkyti rimtus reikalus. Tiesa, dėl gražių pasiūlymų ir pažadų nereikėtų pamesti galvos. Kitiems – itin nepalanki diena, kuri gali mesti iššūkį savijautai, sveikatai. Astrologai perspėja dėl nesėkmių nekaltinti artimųjų. Kitaip tariant, vieniems viskas seksis puikiai, o kitiems teks vargti.

Avinas

Poilsio diena, kai nereikia savęs versti imtis sunkių, sudėtingų darbų, na, o jei neišvengiamai teks ką nors atsakinga daryti, dažniau tikrinkite, ar nėra klaidų, ir darykite trumpas pertraukas atsipalaiduoti.

Tauras

Iš esmės viską matote aiškiai ir sugebate blaiviai vertinti situaciją, tad rytą tiks tvarkyti atsakingus reikalus. Tai bus labai aktyvus metas: gali pavykti daug ką nuveikti.

Dvyniai

Tiesioginės naudos iš šios dienos veiklos nesulauksite. Tačiau jei žvelgsite toliau, suvoksite, jog tai rimtas pagrindas būsimai sėkmei. Antroje dienos pusėje reikėtų labiau pasisaugoti pavydo: elkitės kukliau, nesigirkite savo laimėjimais ar turtu.

Vėžys

Įdomių naujienų bei lemtingų susitikimų diena. Pasistenkite pirmąją dienos pusę kuo daugiau suspėti. Labiau pasaugokite asmeninius daiktus, pinigus, turtą, būkite atidesni vairuodami.

Liūtas

Nepasiduokite liūdesiui, nekaltinkite artimųjų, ypač mamos, dėl nesėkmių. Antroje dienos pusėje labiau pasirūpinkite savimi, savo nuotaikomis bei sveikata.

Mergelė

Puiki pirmoji dienos pusė, jums seksis darbo reikalai bei meilė. Tai optimistiškas metas: būsite kupini kūrybinio pakilimo. Jei jūsų darbas nesusijęs su tikslumu, punktualumu bei kitokiais reglamentais, galite nemažai nuveikti ir sulaukti išties puikių rezultatų.

Svarstyklės

Sudėtingesnius ir rizikingesnius darbus reikėtų spėti atlikti iki pietų. Svarbu nesivelti į jokius debatus. Labiau pasaugokite sveikatą, būkite atidesni maisto kokybei.

Skorpionas

Pirmoji dienos pusė šauni deryboms, susitarimams. Nesistenkite nieko kartoti: svetimas pavyzdys gali tik dar labiau suklaidinti. Taip pat nesivelkite į ginčus, ypač su antrąja puse.

REKLAMA

Šaulys

Nepalanki diena, ypač po pietų. Būkite itin atidūs maisto kokybei: virškinimas gali sutrikti be aiškios priežasties. Galite netikėtai nusivilti ir draugu, artimu žmogumi.

Ožiaragis

Tai bus sėkmingas ir palankus metas tvarkyti rimtus dalykinius reikalus. Antroje dienos pusėje neapsigaukite dėl gražių pasiūlymų, žavių pažadų, jie tikriausiai liks neįvykdyti.

Vandenis

Mažiau dalykitės su aplinkiniais savo svajonėmis ir gražiais planais.

Žuvys

Iki pietų geras metas, kada galima rizikuoti, jei viskas apskaičiuota. Tačiau vėliau turite progą kai ką reikšmingo sugadinti. Tad antrąją dienos pusę nurimkite, venkite bendrauti: draugų įtaka gali būti labiau žalinga nei naudinga.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų