Atsakė į pikantišką klausimą: tai kiek laiko turėtų trukti seksas?

Kai kuriuos su seksu susijusius klausimus svarsto visi – ir patenkinti savo lytiniu gyvenimu, ir nelabai. Daugiausia žmonių nori žinoti, ar jie yra geri lovoje – ar bent jau įsitikinti, kad tam tikri pomėgiai yra normalūs. Nors dauguma atveju nėra abejonių, kad viskas tvarkoje, kartais neprošal pasiklausyti ir ekspertų nuomonės.

Vienas tų klausimų, kurie užduodami vėl ir vėl yra kiek laiko turėtų trukti seksas. Valandą ar dvidešimt minučių? Penkių minučių pakanka ar yra per mažai?

Jess Wilde, viena geriausiai Didžiojoje Britanijoje žinomų sekso eksperčių, šioje srityje dirbanti jau beveik dešimtmetį, pasidalino savo nuomone. Jess savo patarimais dalinasi daug kur ir dažnai dalyvauja TV laidose.

Tad kiek laiko turėtų trukti seksas?

Jess paaiškino: „Nėra jokių griežtų taisyklių dėl sekso trukmės – seksas turėtų trukti tol, kol abiem (ar visiems) dalyviams tai yra malonu. Seksas, tiesą sakant, yra viskas – pradedant nuo bučinių ir baigiant visais kitais užsiėmimais, iki pat pabaigos, kuri dažnai yra orgazmas (jei jo siekiama), tačiau daugelis žmonių žodį „seksas“ vartoja tik sueičiai apibūdinti.

Pagal šį apibrėžimą, ejakuliacija paprastai įvyksta po penkių su puse minutės nuo sueities pradžios. Kai kurie varpos savininkai baigia greičiau, kiti užtrunka ilgiau, rašoma dailystar.co.uk.

Laikas nuo sueities pradžios iki ejakuliacijos gali priklausyti nuo daugelio faktorių – pradedant bendra lytinių organų būkle, jų jautrumu, ankstesnėmis lytinėmis patirtimis ir išmoktu elgesiu, baigiant sueities metu pasirinktos stimuliacijos pobūdžiu ir tuo, ar tokia stimuliacija derinama su kokia nors kita psichologine ar fizine stimuliacija.

Seksas ne visada baigiasi orgazmu, o baigtis jis turėtų tada, kai abi pusės jaučiasi patenkintos, arba kai vienai ar abiem pusėms praeina noras tuo užsiimti. Svarbu nepamiršti, kad „ilgas seksas“ nebūtinai reiškia „geras seksas“, ypač jei vienas iš jo dalyvių jau būtų pasirengęs baigti, todėl aiški komunikacija yra esminės svarbos. Kai tik pagalvojate – „Nemanau, kad galiu dar ilgai tęsti“ arba „Norėčiau, kad dabar baigtume“ – iškart taip ir sakykite!“


Rašyti komentarą...
T
T
2020-12-01 20:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv 3 kaip enciklopedija ka valgyt,kaip sirgti ,kaip dulkintis
Atsakyti
-6

R
Rolis
2020-12-02 06:19:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar apie tuos vargsus princus vi s keverzoja
Atsakyti
0

S
Sis amzius..
2020-12-02 07:40:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sis amzius ,tai Dulkinimosi amzius, kiek nori, su kuo nori, kaip nori, ir kiek nori, su kuo nori ir tt. Tuoj visi persidulkins, dulkins nudulkins padulkins...nusidulkins..Tiek ziniu apie sexa.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų