naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Anglė mama, kuri visada kalbėdavo apie tai, kad gyvenimą būtina nugyventi prasmingai ir imti iš jo viską, ką tik įmanoma, netikėtai sukniubo ir staiga mirė atostogų metu.

Anglė mama, kuri visada kalbėdavo apie tai, kad gyvenimą būtina nugyventi prasmingai ir imti iš jo viską, ką tik įmanoma, netikėtai sukniubo ir staiga mirė atostogų metu.

REKLAMA

Hayley Thompson kelias savaites laukė kelionės į Devoną, kur planavo praleisti savaitę draugų ir šeimos apsuptyje. Deja, tai buvo paskutiniosios jos atostogos, praneša „Manchester Evening News“.

Gyvybė užgeso švenčiant gimtadienį

Ėjo tik antroji jos atostogų diena, kai įvyko tragedija. Hayley sukniubo ir mirė per savo 36-ąjį gimtadienį. Jai pasidarė bloga iškart po to, kai atidarė dovanas, rašo mirror.co.uk.

Grįžusi į savo palapinę su partneriu Adamu Woodhallu, Hayley sakė, kad jaučiasi prastai. Stodamasi eiti link vonios kambario, ji staiga sukniubo ant žemės. Buvo iškviesti paramedikai, tačiau jau buvo per vėlu.

REKLAMA

Hayley iš Burnage patyrė tris priepuolius ir buvo paskelbta mirusia savo palapinėje Ladram Bay atostogų parke. Našlaite liko jos 18 metų dukra Ciana.

„Ji nebekvėpavo, kai atvyko medikai. Jos blužnis plyšo ir sukėlė vidinį kraujavimą. Tai sukėlė priepuolį.

REKLAMA

Sesuo man paskambino 5 valandą ryto ir aš tiesiog palūžau. Prasidėjo isterija, kai man pranešė šią žinią. Rėkiau ir šaukiau, nes negalėjau tuo patikėti“, – pasakojo jos sesuo Liah Thompson.

Nors Hayley skųsdavosi sveikatos problemomis jau keletą metų, jos šeima net neįsivaizdavo, kokia išties rimta buvo jos būklė.

2016 metais ji pradėjo vemti krauju ir buvo nusiųsta į ligoninę tyrimams. Būtent tada gydytojai pastebėjo randus ant kepenų, tačiau negalėjo paaiškinti, kodėl jie atsirado.

REKLAMA

Gyvybę galėjo išsaugoti transplantacija

Po kelių apsilankymų ligoninėje buvo pasakyta, kad Hayley turėtų būti įtraukta į laukiančiųjų kepenų transplantacijos sąrašą. Jos šeima nežinojo, kad transplantacija būtina, nes kitaip jos paslaptinga liga – mirtina.

Hayley du kartus buvo iškviesta į ligoninę, nes manyta, kad atsirado transplantacijai tinkamas organas, deja, nė vienas iš jų nebuvo tinkamo dydžio.

Dėl to, kad kelis kartus teko nusivilti, jos šeima sako, kad galiausiai ji tenorėjo mėgautis savo gyvenimu.

REKLAMA
REKLAMA

Liah sakė: „Pastaruosius dvejus metus ji buvo su savo partneriu ir tiesiog mėgavosi gyvenimu. Iki 2016-ųjų ji buvo gana stambi. Ji neteko daugybės svorio. Dėl šios priežasties ji pasiekė tašką, kai buvo tikrai laiminga ir patenkinta savo gyvenimu.

Visi žinojome, kad jos sveikata šlubavo ir jai reikėjo transplantacijos, bet nemanėme, kad jos reikėjo čia ir dabar. Manau, kad ji dažnai į tai numodavo ranka. Manau, kad ji tiesiog norėjo džiaugtis gyvenimu, nes anksčiau kelis kartus sulaukė lemtingo skambučio, bet teko nusivilti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų