REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Astrologai įspėja šiandien elgtis atsargiai: vieniems reikėtų vengti nemalonumų darbe, kitiems – taupyti pinigus, o tretiems – atidžiau planuoti laiką ir darbus. Vieną Zodiako ženklą kai kuriose situacijose gali apvilti net draugai.

Astrologai įspėja šiandien elgtis atsargiai: vieniems reikėtų vengti nemalonumų darbe, kitiems – taupyti pinigus, o tretiems – atidžiau planuoti laiką ir darbus. Vieną Zodiako ženklą kai kuriose situacijose gali apvilti net draugai.

REKLAMA

Kovo 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Nepalankus apribojimų metas tęsiasi, ir tai labiau jausite iki pietų. Tai bus gana apgaulingas laikas, kai geriau niekur neskubėti, dėl nieko nesijaudinti ir netvarkyti jokių reikšmingų reikalų.

Tauras

Mažiau planuokite, dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių gali tekti radikaliai pakeisti numatytą kursą ir užsiimti visiškai kitais dalykais. Iki pietų verta rinktis saugią poziciją bet kokiu ginčytinu klausimu.

Dvyniai

Taupykite pinigus, saugokite darbo vietą (jei šiandien reikia dirbti). Taupykite jėgas, laiką bei pinigus. Koreguokite santykius su šeimos nariais, kitaip jūsų laukia nemalonios permainos.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Iki pietų venkite ginčytis ir žadėti, tarpininkauti, už ką nors laiduoti. Neskubėkite pasinaudoti jums siūloma pagalba, venkite patekti į kieno nors priklausomybę.

REKLAMA

Liūtas

Tai netinkamas metas dalykinei veiklai. Tiesa, tai geras laikas gilintis į asmenines bei šeimos problemas. Įvertinkite savo bendravimo ratą, pasvarstykite, gal verta jį susiaurinti.

Mergelė

Iki pietų tęsis vakarykštis apgaulingas metas, kai tampame kieno nors užgaidų, kaprizų auka ar dėl savo neapdairumo įsiveliame į avantiūras. Neskubėkite patikėti tuo, ką nugirsite apie vaikus ar mylimą asmenį.

Svarstyklės

Pasistenkite nesureikšminti visokių įmanomų nesklandumų, nepastebėti krislų svetimose akyse. Imkitės tik gerai žinomų, nesudėtingų dalykų, dažnai tikrinkite, ką darote.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Iki pietų gana sudėtingas laikas, kai verta atsiriboti nuo atsakingų darbų, nereikalingo bendravimo, juolab nesitikėti iš ko nors supratimo, geranoriškumo (nebent jus domina „objektyvi“ kritika). Nesistenkite siūlyti (iki pavakarės) savo paslaugų bei partnerystės.

Šaulys

Iš anksto nusiteikite filosofiškai dėl galimų kliuvinių, nesklandumų. Jei nekaip jaučiatės, geriau patinginiauti nei forsuoti situaciją, o jei norisi ką nors atidėti, geriau atidėkite.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Kiek palankesnė diena už vakarykštę, ir vakarop tai pajusite. Tad jei tik galite, svarbų susitikimą atidėkite vėlesniam metui. Iki to laiko galite susidurti su pasikartojančiomis senomis problemomis (jei iki šiol neįsisąmoninote ankstesnių klaidų, jų nepaanalizavote, nieko iš buvusių sunkumų nepasimokėte).

Vandenis

Imkitės tik išties svarbių reikalų, atsisakykite nereikalingų dalykų savo veikloje ir gyvenime, viskam neužteks laiko. Būkite kritiškesni bei atsargesni, jei jums tektų tvarkyti reikalus su užsieniečiais.

Žuvys

Jokių maksimalistinių iššūkių, jokių permainų. Tai sudėtingas laikas, nepervertinkite savo jėgų bei galimybių. Neverta naudotis draugų pagalba, senais ryšiais tvarkant reikalus.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų