Ašarų nesulaikė ir stipriausi: mirštančiai moteriai draugai surengė svajonių vestuves

Draugai išpildė mirštančios moters svajonę ir paslapčia suorganizavo jos svajonių vestuves su sielos draugu.

Angela Conbeer su savo mylimuoju susituokė netikėtos ceremonijos metu – šventės staigmeną jau paruošė draugai ir šeimos nariai, padedami šimtų nepažįstamųjų.

51 metų amžiaus moteris iš Plimuto, Didžiosios Britanijos, praėjusių metų balandį išgirdo tulžies kanalo vėžio diagnozę. Medikų teigimu, vėžys buvo išplitęs į kitus kūno organus, todėl ligos išgydyti – nebeįmanoma. Sužinojusi šią liūdną žinią, ji nusprendė susidaryti sąrašą dalykų, kuriuos dar nori spėti nuveikti. Pirmasis jos noras buvo ištekėti už savo partnerio Marko.

Angelos geriausia draugė Leah populiarioje feisbuko grupėje papasakojo jos istoriją ir Angelai padėti nusprendė šimtai žmonių, kurie aukojo drabužius, vestuvines dovanas, papuošalus, maistą ir gėrimus, vestuvių planavimo paslaugas ir kitus dalykus, pavyzdžiui, tortą, šukuoseną ir makiažą bei fotografijos paslaugas.

Kartu jau trejus metus esantys Angela ir Markas susituokė jautrios ceremonijos metu sausio 16 dieną, šeštadienį – taip išsipildė didžiausias mirštančios moters noras, rašoma mirror.co.uk.

„Nuostabu, kokie visi buvo man geri“, – sakė ji. – „Man tai buvo staigmena, vis dar negaliu patikėti.“

Dėkodama feisbuko grupės nariams Angela sakė, kad „labai vertina visų susitelkimą“, kurio dėka galėjo išsipildyti jos svajonė. Ji sakė:

„Labai nuoširdžiai visiems dėkoju už jūsų gerumą ir dosnumą šiuo sunkiu mano gyvenimo laikotarpiu. Labai vertinu tai, kad išpildėte mano svajonę – nieko nebūtų buvę, jei ne mano geriausia draugė Leah.“

Grupės administratorė Dawn Lapthorn rašė: „Nuostabi moteris, Angela Conbeer, deja, turi sveikatos problemų, ir jos draugai bei partneris nusprendė jai suorganizuoti netikėtas vestuves – tai didžiausia Angelos svajonė, todėl jiems reikėjo mūsų grupės pagalbos.

REKLAMA

Manęs paprašė ją užblokuoti grupėje, kad ji nematytų jos turinio, o jūs visi pasirodėte puikiai. Tikrai parodėte jiems neįtikėtiną dosnumą, todėl jie norėjo, kad su jumis pasidalinčiau vestuvių, kurias padėjote paversti realybe, nuotraukomis ir vaizdo įrašu. Mane labai sugraudino, labai didžiuojuosi mūsų grupe ir dėkoju visiems, kurie prisidėjo. Sveikinimai nuostabiai porai.“

Angelos norų sąraše dar lieka ančių maitinimas prie tvenkinio, o jos artimieji jau jai ieško beždžionėlės marmozetės, kurią ji labai nori paglostyti. Šeima ir draugai stengiasi, kad visas savo svajones išpildyti ji galėtų neišvykdama iš šalies.

„Dar būčiau labai norėjusi pamatyti Šiaurės Pašvaistę“, – sako ji. – „Bet tai neįmanoma, todėl mano draugė atnešė man tokį aparačiuką, kuris kambario sienas ir lubas nušviečia panašiomis spalvomis. Dabar kas vakarą eidama miegoti žiūriu į Šiaurės Pašvaistę.

Draugė man pasakė, kad negali manęs nuvežti pasižiūrėti Šiaurės Pašvaistės, bet užtat dovanoja panašiausią į tai dalyką. Dar labai noriu eiti pamaitinti ančių – man kažkodėl visada labai patiko antys, jos labai mielos.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų