Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmą kartą pasveikinti ir apdovanoti konkurso „Vilniaus svetingumas 2008“ dalyviai ir nugalėtojai.

REKLAMA

Renginio metu buvo apdovanoti svetingiausi Vilniaus miesto didysis (per 60 kambarių), vidutinis (nuo 21 iki 60 kambarių) ir mažasis (iki 20 kambarių) viešbučiai, restoranas, kavinė, muzikinis klubas, baras, muziejus, galerija, atvykstamojo turizmo agentūra bei svetingiausias Vilniaus mieste ekskursijas organizuojantis gidas.

Svetingiausiu didžiuoju išrinktas sostinės viešbutis „Radisson SAS Astorija“, vidutiniu – viešbutis „Šekspyras“, mažuoju – viešbutis „Grybo namai“. Svetingiausio Vilniaus restorano vardą pelnė „Zoe‘s bar & grill“, svetingiausios kavinės – kavinė „Cozy“, baro – „Bar Bobo“, o svetingiausiu miesto muzikiniu klubu pripažintas „Tamsta“. Taip pat nugalėtojų vardus pelnė Virginijos ir Kazimiero Mizgirių gintaro galerija bei Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus. Svetingiausia šių metų miesto gide išrinkta Ala Ivanova ir Vilniaus turizmo agentūra – „Senamiesčio gidas“.

REKLAMA
REKLAMA

Mero padėkomis už profesionalų ir draugišką miesto svečių bei konferencijų dalyvių aptarnavimą buvo apdovanotas viešbutis „Reval Hotel Lietuva“, už romantišką aplinką ir šiltą aptarnavimą – viešbutis „Grotthuss“, už jaukumą ir atidumą svečių poreikiams padėką gavo svečių namai „Litinterp“, už stilingą interjerą, išradingumą ir profesionalų aptarnavimą – restoranas „Riverside“, o už jaukią aplinką kavinė – „D‘oro“. Už aktyvumą, nuoširdumą ir žinias mero padėka buvo įteikta gidei Nijolei Balčiūnienei.

Savivaldybės Turizmo ir miesto įvaizdžio skyriaus surengtas konkursas vyko 3,5 mėnesio – nuo birželio 16 iki rugsėjo 30 dienos.

Konkurse dalyvaujančių viešbučių, restoranų, kavinių, muzikinių klubų-barų, muziejų ir galerijų lankytojai pildė anketas ir išsakė savo nuomonę apie konkurse dalyvaujančių įmonių teikiamas paslaugas. Atvykstamojo turizmo agentūros buvo vertinamos pagal informacinę medžiagą, pristatančią Vilnių, šalių, iš kurių priimami turistai, įvairovę, atvežtų turistų ir užsienio žiniasklaidos atstovų skaičių. Sostinėje ekskursijas vedantys gidai buvo vertinami pagal atvykstamojo turizmo agentūrų ir Vilniaus turizmo informacijos centro rekomendacijas. Konkurso dalyvius vertino Vilniaus miesto savivaldybės, visuomeninių organizacijų, turizmo verslo asociacijų ir žiniasklaidos atstovų komisija.

Konkursas „Vilniaus svetingumas 2008“ surengtas pirmą kartą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų