Anyta perka indaplovės tabletes, nors jos neturi: nustebsite, kur jas naudoja

Neseniai aš nustebau sužinojusi, kad mano anyta perka tabletes indaplovei, nors visą gyvenimą plauna indus rankomis. Į mano klausimą apie tokio pirkinio tikslingumą anyta papasakojo savo paslaptis: šių tablečių pagalba ji palaiko idealią namų švarą.

Dabar dalinuosi su jumis.

1. Jei atsirado nemalonus kvapas iš kanalizacijos

Įdėkite vieną tabletę į angą ir lėtai užpilkite ją karštu vandeniu iš virdulio. Kai ji pilnai ištirps, jūs pamiršite erzinantį kvapą.

2. Skalbimo mašinos kvapas

Su laiku net idealiai prižiūrint skalbimo mašiną ji gali skleisti nemalonų kvapą. Kad greitai ir efektyviai jo atsikratytumėte, įmeskite į mašinos būgną dvi tabletes ir įjunkite mašiną maksimaliam laikui aukščiausioje temperatūroje. Po to, kai mašina baigs darbą, jūs nepajusite pašalinių kvapų.

3. Skalbiame baltus drabužius ir užuolaidas

Visos šeimininkės žino, kaip sunku pasiekti idealų baltumą, ypač kai kalbame apie audinius, reikalaujančius ypatingos priežiūros. Šiltam vandenyje ištirpinkite indaplovės tabletę ir supilkite į skalbimo mašiną. Įjunkite delikačių audinių režimą. Ši priemonė efektyvi tik baltiems audiniams, spalvoti gali prarasti spalvas.

4. Nuriebaliname ir valome paviršius virtuvėje bei vonios kambaryje

Ne paslaptis, kad virtuvės sienelė ties darbiniu paviršiumi dažnai pasidengia riebiomis apnašomis, o vonios kambario sienos kenčia nuo kondensato. Ištirpinkite 1 tabletę 5 l karšto vandens ir imkitės darbo: tiesiog nuvalykite tirpalu užterštus paviršius. Svarbiausia, kad sienos paviršius būtų plaunamas.

Šaltinis: worldrecipes.eu


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų