Alytaus mero šeimoje – neeilinė diena: atskleidė, kodėl ją sieja su Prūsaičiu

Gegužės 6-ąją dieną 39-ąjį gimtadienį švenčia stojęs į kovą su gaisru ir metų mylimiausiu žmogumi tapęs Alytaus meras Nerijus Cesiulis. Naujienų portalui tv3.lt meras sakė, jog nors karantinas pakeitė gimtadienio planus, tačiau sveikinimų nesustabdė.

23

Alytaus meras Nerijus Cesiulis juokauja, kad skaičiaus 39 jis nesureikšmina ir jį sieja nebent su viena labai populiaria lietuviška daina.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nerijus Cesiulis švenčia 39-ąjį gimtadienį

„Man skaičius 39 siejasi nebent su Sauliumi Prūsaičiu. O šiaip rytas toks pats, tikiuosi ir vakaras bus panašus, koks buvo vakar. Aš galbūt jaunas sureikšmindavau gimtadienius, o dabar tai yra dar vieni metai. Kitais metais, kai bus 40 metų, gal bus kažkaip kitaip, o dabar tai yra tiesiog eilinė darbo diena ir tiek“, – šypteli jis.

Sveikinimai plaukia nesustodami

Žinoma, galvodamas apie ateinantį gimtadienį N. Cesiulis įsivaizdavo, kad jį sutiks su būriu artimiausių žmonių, tačiau karantinas šiuos planus atšaukė. Nors su draugais susitikti gyvai ir negali, tačiau sveikinimai plaukia nesustodami.

„Daug sveikina, visko linko, bet, aišku, yra karantinas ir ne visi gali atvykti ar paspausti ranką, tad gal toks keistokas gimtadienis.  Daugiau sveikina internetu nei gyvai, nors anksčiau buvome pripratę kitaip.

Kolektyvas šiandien sveikino mane lauke ir su dronu atskraidino dovaną. Niekas nepaspaudė rankos ar nei į žandą nepabučiavo. Keistokai atrodo, bet tokia situacija ir ne man vienam tenka švęsti šiek tiek kitaip nei visus gimtadienius“, – sako N. Cesiulis.

Sau linki sveikatos ir stiprybės 

Alytaus meras juokaudamas sako, kad galbūt gimtadienius švęsti moterims yra ne taip smagu, tačiau jam švenčiant dar vienus praėjusius gyvenimo metus sulaukiamas dėmesys visada yra malonus.

„Manau, kiekvienam yra malonu švęsti gimtadienį, nežinau, gal tik moterims yra sudėtingiau su gimtadieniais, bet vyrams tai yra maloni šventė. Malonus tas dėmesys. Vis tiek ta šventė yra išskirtinė, gaunamos ir dovanos. Tikrai būna malonu“, – šypsosi jis.

Pats sau N. Cesiulis palinkėtų sveikatos ir stiprybės, nes, anot jo, eina nelengvu gyvenimo keliu ir susiduria su ne pačiais lengviausiais iššūkiais net ir esant 39-erių, o gera sveikata reikalinga visada.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-05-06 23:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką meluoja?
Atsakyti
0

T
Tiesiog.
2020-05-07 03:13:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
:) neneigsiu, kad paskaiciau. Google atsitiktinai parinktas straipsnis
Atsakyti
0

L
Liudvika
2020-05-07 18:07:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus vadovas.Sėkmės,sveikatos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų