Adamkus atskleidė, kaip laikosi po COVID-19 skiepo: turi ką pasakyti kitiems

Praėjusią savaitę Santaros klinikos pradėjo skiepyti vyresnius nei 80 metų turinčius Vilniaus gyventojus. Tarp pirmųjų skiepą nuo Covid-19 infekcijos gavusių žmonių buvo ir kadenciją baigęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma Adamkiene. Prezidentas naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kaip jaučiasi praėjus kelioms dienoms po pirmosios vakcinos.

Valdas ir Alma Adamkai, pasak prezidento, praėjus kelioms dienoms po vakcinos jaučiasi puikiai ir nejaučia nė mažiausių galimų šalutinių efektų:

„Jokių ženklų, jokių šalutinių efektų ar pojūčių, kad kažkas būtų pasikeitę neturime. Neįvyko net tai, kai sakė, kad ta vieta gali paraudonuoti ar kas. Absoliučiai niekas nepasikeitė. Puikų puikiausiai jaučiamės“.

Pasak TV3 televizijos žinių, Santaros klinikos pranešė, kad skiepijami senjorai, o tarp jų ir Adamkai, gavo „BioNTech“ ir „Pfizer“ vakciną.

Pats V. Adamkus džiaugiasi gavęs galimybę pasiskiepyti ir ragina nedvejoti dėl skiepų:

„Bendrai paėmus, viskas labai puiku. Gali pasakyti taip visiems, kurie turi kažkokių abejonių, – reikia skiepytis ir džiaugtis, kad turime tokią galimybę“.

Vasario 19 dieną V. ir A. Adamkai gavo pirmąją vakciną nuo Covid-19. Prezidentas atskleidė, kad antrasis skiepas numatytas kovo 12 dieną.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad anksčiau prezidentas yra sakęs, kad nors dažnai pasigirsta svarstymai dėl vakcinos saugumo, jis pats nė kiek nedvejoja mokslu ir tik gali pasveikinti, kad vakcinas sukurti pavyko taip greitai.

„Aš kategoriškai atmenu tokį svarstymą. Mano supratimu, mokslas, pasauline prasme, yra tiek daug pasiekęs, kad tokia reakcija, mano galva, yra lauktina. Aš galvoju, kad pasauliniu mastu yra išmesta milijardai pinigų, nesiskaitant su niekuo, įgalinant mokslininkus panaudoti savo žinias ir viso to išdavoje mes sulaukėme skiepų, kurie, turbūt, negarantuoja 100 proc., nes pasaulyje tikriausiai nėra tokio vaisto, kuris garantuotų visu 100 nuošimčių. Tačiau tai yra didelis pasiekimas visoms sutelktoms pajėgoms ir aš džiaugiuosi, kad buvo pasiektas toks rezultatas.

Noriu tik, kad tie vaistai pasiektų viso pasaulio žmones, kuriems to reikia, ir padėtų ne tik sumažinti, bet ir sunaikinti šį virusą. Čia mano abejonių nėra. Galiu tik pasveikinti, kad buvo laiku susigriebta tai padaryti ir jau turime rezultatą, kuriuo galime džiaugtis“, – anuomet sakė V. Adamkus.


Rašyti komentarą...
V
Vardas
2021-02-22 11:53:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl ne su Zeneca skiepijo? Juk, pasak LT ekspertų, ja galima skiepyti visus. Tik kažkodėl "ypatingieji" ja neskiepijami.
Atsakyti
-32

L
LLL
2021-02-22 12:13:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rimtai kodėl mokytojai ir kiti darbuotojai suleido vakcina zeneca, o jam ir jo žmonai BioNTech“ ir „Pfizer“. Tai kas kad jis buvęs prezidentas, bet jis paprastas žmogus kaip mes eiliniai
Atsakyti
-30

V
Vincas
2021-02-22 12:15:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl neatskleidė, kokia vakcinavosiį? Jeigu būtų viešai paprašęs Astraz... ir viešai ja pasiskiepijęs.... Dabar jo liudijimas tai perdimas į debesis
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (91)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų