Adamkienė švenčia 94-ąjį gimtadienį: prezidentas papasakojo, kaip ji jaučiasi

Vasario 10-ąją stiliaus ir elegancijos ikona laikomai poniai Almai Adamkienei sukanka 94-eri. Prezidentas Valdas Adamkus naujienų portalui tv3.lt patikina, kad galybės sveikinimų žmona sulaukia jau nuo pat ryto, vis dėlto jo teigimu, A. Adamkienė šiuo metu, deja, gera sveikata pasidžiaugti negali.

Prezidento Valdo Adamkaus ir ponios Almos namuose šiandien telefono skambutis netyla nuo pat ankstaus ryto. Mat daugelis kolegų, bičiulių ir artimųjų žino, kad būtent vasario 10-ąją A. Adamkienė mini savo gimtadienį.

Sveikata galėtų būti geresnė

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su pačiu prezidentu, vyras šypteli, kad ponia Alma šiandien dienai yra be galo laiminga, mat sulaukia iš tiesų didelio artimųjų dėmesio.

„Ji tikrai be galo laiminga ir patenkinta, kad tiek daug malonių žmonių šiandien sveikina ją“, – sako jis. Tiesa, prezidentui tenka pripažinti, kad šiandien dienai ponia A. Adamkienė pasidžiaugti itin gera sveikata, deja, negali.

„Kaip sakant, sveikata galėtų būti geresnė. Galbūt taip reiktų pasakyti, ji vis tiek yra po insulto pilnai neatsigavusi, silpnokai jaučiasi. Tačiau ji stengiasi gyventi normalų gyvenimą, keliasi, susitvarko. Nėra taip, kad ji būtų ligonis – gulėtų ar nejudėtų.

Reikia tik pasidžiaugti, kad ji gali su tam tikromis rezervacijomis pajudėti, vaikščioti ir stengtis gyventi. Ji laukia pavasario ar vasaros, nes tikisi, kad tuomet išeis iš namų bent į orą pasivaikščioti. Dabar jai net nereikia oficialaus karantino, liga jai savo karantiną yra skyrusi“, – atvirai pasakoja V. Adamkus.

Gimtadienius sutinka dviese

Šiuo metu visas pasaulis vis dar stengiasi kovoti su koronavirusu, o žmonės didžiąją laiko dalį praleidžia namuose. Prezidento pasiteiravus, ar COVID-19 virusas nesujauks šeimos gimtadienių tradicijų, A. Adamkus sako, kad gimtadienius jie kartu su žmona yra įpratę paminėti dviese.

REKLAMA

„Tradicijų jokių neturime. Anksčiau būdavo šilti kraštai, kurortai, dabar esame namuose pririšti. Vienas kitą pasveikiname, pasidžiaugiame ir dažniausiai dviese praleidžiame jos gimtadienį arba mano gimtadienį“, – priduria jis.

Pats prezidentas, sulaukęs klausimo, ko gi palinkėtų savo žmonai gimtadienio proga šiemet, šypteli, kad šis klausimas yra be galo lengvas:

„Sveikatos, sveikatos ir dar kartą sveikatos.“

Savo sveikata nesiskundžia

Na, o prakalbus apie savo paties sveikatą, A. Adamkus pasidžiaugia, kad savo sveikata jis asmeniškai skųstis negali ir tikisi, kad šia energija jis džiaugtis galės dar ilgai.

„Esu dėkingas Aukščiausiajam, kad mane išlaiko tokiame stovyje. Tikiuosi, kad dar nepasiduosiu. Žvelgdamas į ateitį vis dar turiu įvairių planų, nesėdžiu vietoje. Dėkui Dievui, tikrai galiu pasidžiaugti savo sveikata", – kalba prezidentas. 

Prezidentas su žmona jau prieš kurį laiką patvirtino, kad planuoja skiepytis nuo koronaviruso. V. Adamkus patikina, kad jis su žmona skiepo vis dar laukia.


Rašyti komentarą...
T
Taigi
2021-02-10 11:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Silto pavasario p.Almai , stiprios sveikatos p.Valdui , su Gintadieniu ,
Atsakyti
-4

I
Irena
2021-02-10 11:34:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos!
Atsakyti
-5

I
Irena
2021-02-10 11:35:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų