Keturmečio diena darželyje baigėsi tragiškai: užsikrėtė mirtina kraujo liga

Alfis sakė mamai, kad jam mokyklėlėje labai patiko ir kad jis labai nori ten grįžti, tačiau, deja, tokios galimybės jis nebeturės.

Alfis
10

Šeimos narių širdys sudaužytos – keturmetis berniukas mirė nuo baisios į meningitą panašios ligos. Jie pasidalijo sunkiai sergančio vaiko nuotrauka ligoninės lovoje ir papasakojo, kad antrosios dienos mokykloje jis nebesulaukė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apsaugokite savo vaiką: esminiai meningito požymiai (nuotr. meningitisnow.org)

Alfis, kurio pavardė tėvų prašymu neskleidžiama, rugsėjo 23 dieną mirė Bristolio vaikų ligoninėje, 12 dienų praėjus nuo ligos pradžios.

„JusGiving“ puslapyje jo šeimos nariai sudaužytomis širdimis pasakojo, kaip jam pirmieji ligos simptomai pasireiškė pirmąją dieną mokyklėlėje, kur jam labai patiko.

Paskutinė nuotrauka

Šeimos nariai pasidalijo iš džiaugsmo švytinčio vaiko nuotrauka su mokyklėlės uniforma ir iškištu liežuviu, ir rašė: „Ši nuotrauka darytą tą dieną, kai jis susirgo.

Tai buvo jo pirmoji diena mokyklėlėje. Grįžęs namo jis mamai pasakojo, kad ten jam taip patiko, kad nesulaukia, kada galės vėl ten grįžti.

Kitą rytą, rugsėjo 11 dieną, Alfis pabudo išbertas violetinėmis dėmėmis.

Jis buvo skubiai nuvežtas į vietinę ligoninę, kur jam sustojo širdis – vaikas buvo du kartus atgaivintas, o tėvai tegalėjo tik jį stebėti.

Tuomet jis buvo perkeltas į Bristolio vaikų ligoninės intensyvios terapijos skyrių, kur mums pasakė, kad jis serga meningokokine septicemija – mirtina kraujotakos infekcija.

Alfis su šia baisia liga kovojo iš visų jėgų, bet rugsėjo 20 dieną gydytojai tėvams pranešė, kad daugiau nieko padaryti nebegali. Jo organai vienas po kito nustojo veikti, o rankos, kojos ir veidas buvo nepataisomai pažeisti.

Skleisti žinią apie pavoju

Rugsėjo 23 dienos rytą Alfiui buvo atjungti gyvybės palaikymo aparatai. Jis mirė ramybėje, 12 val. 34 min., po 12 dienų ligoninėje pirmą kartą apkabintas mamos ir tėčio.

Alfis nebesulaukė antros dienos mokykloje, tačiau tikimės, kad jo istorija padės skleisti žinią apie siaubingą meningito ir septicemijos keliamą pavojų.“

REKLAMA

Alfį šeimos nariai apibūdina kaip „gražų, mielą ir laimingą keturmetį berniuką, kuris mėgo „Paw Patrol“, Disnėjaus filmus ir žaisti su sunkvežimiais.“

Alfio teta Dani Lowther pasakojo laikraščiui „Plymouth Herald“: „Tą vakarą jis grįžo iš mokyklėlės ir atrodė kiek sunegalavęs. Truputį šnirpščiojo nosimi, todėl jam einant miegoti tėvai davė vaikiško paracetamolio, kaip tai būtų padaręs bet kas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų