9-metė sienoje išmušė skylę: mamos reakcija sujaudino tūkstančius

Maža mergaitė žaisdama su sese padarė išdaigą, o jos tėvai, vietoj to, kad rėktų ir ją bartų, į situaciją reagavo labai teisingai, rašoma mirror.co.uk.

Vaikai – tikra palaima, bet kartais jie gali būti ir tikras prakeiksmas. Jie laužo daiktus, daro betvarkę ir savo isterijomis ir verkšlenimu gali išvaryti iš proto. Tačiau svarbiausia – kaip tėvai reaguoja į visus šiuos dalykus.

Viena mama neseniai pasidalino neįprastu nutikimu namuose ir įkvėpė daugybę žmonių visame pasaulyje susimąstyti apie tai, kaip jie bendrauja su savo mažaisiais.

Apie vaikų auginimą tinklaraštį rašanti mama, pasivadinusi „Play at Home Mom“, savo feisbuko profilyje paaiškino, kas iš tiesų nutiko, kai jos dukra sienoje išmušė didžiulę skylę – mamos reakcija buvo neįtikėtina. Savo įraše, kuris žaibiškai tapo interneto hitu, ji kitus tėvus ragina „dalintis meile“.

Ji rašė: „Vakar mergaitės namuose išdykavo. Viena iš jų netyčia sienoje išmušė skylę. Mano devynmetė nulipo laiptais žemyn verkdama, puolusi į paniką ir sakydama, kad turi man kažką parodyti.

Užlipau laiptais ir pamačiau pažeistą sieną. Jau buvo akivaizdu, kad dukra labai gailisi. Jai visai nereikėjo, kad ją priversčiau pasijusti kalta. Jai visai nereikėjo, kad ją gėdinčiau. Jai visai nereikėjo, kad jau ir taip sunkią situaciją dar labiau apsunkinčiau.“

Mergaitė atsiprašė ir mamai prisipažino, kad dabar dar nedrįsta nutikimo papasakoti namu labai besididžiuojančiam tėčiui, nes jis „labai labai pyks“. Mama jai atsakė, kad nieko tokio ir kad ji tėčiui gali pasakyti vėliau.

„Ji žinojo. Ji žinojo, kad tėtis į tai reaguos stipriausiai. Jis turės skirti laiko sienos taisymui.“ – tęsė mama. – „Nulipau žemyn ir papasakojau savo vyrui. Vaikai sienoje išmušė skylę. Didelę skylę. M. dėl to yra labai nusiminusi. Ji dabar kaupia drąsą ateiti ir tau viską papasakoti.“

Toliau moteris rašo, kad tuo metu jie kaip tėvai turėjo du pasirinkimus, kaip spręsti situaciją – jie galėjo arba vaiką aprėkti, išbarti ir priversti ją pasijusti dar blogiau, nei ji dabar jaučiasi, arba jie galėjo vaiką priimti tokį, kokia ji yra, net kai ji klysta.

REKLAMA

„Mūsų reakcija 100% nulems tai, kaip ateityje ji mums komunikuos savo klaidas.“ – pridūrė ji.

Jie pasirinko antrąjį variantą, todėl dabar jų dukra turi truputį daugiau pasitikėjimo, jaučiasi labiau mylima ir turi stipresnį ryšį su tėvais. Ji žino, kad tėvams gali pasakyti viską ir kad yra saugi.

Šiuo mamos įrašu pasidalino daugiau nei 248 000 žmonių, o daugiau nei 216 000 žmonių paspaudė „patinka“. Daugelis taip pat įrašą komentavo ir dalinosi savo mintimis.

Vienas žmogus atsakė: „Tai tiesiog nuostabu!“

Kitas pridūrė: „Tai labai svarbu. Suaugusieji irgi daro klaidų ir nutinka visokių dalykų. Esame žmonės, iš nieko negalime tikėtis tobulybės, juo labiau iš vaikų. Koks nuostabus pamokantis momentas mums visiems.“

Trečia rašė: „TAIP! Rėkimas NIEKO gero neduoda. Gaila, kad mano tėvai mane augindami laikėsi kitokio požiūrio.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų