76-erių moteris savo 23-ejų vyrą sutiko laidotuvėse: įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio

Almeda Errell (76) ir Garį Hardwicką (23) skiria 53-eji metai, tačiau pora tikina, kad toks amžiaus skirtumas netrukdo jų meilei.

5

Pora susitiko prieš šešerius metus, Almedos sūnaus laidotuvėse. Tuo metu Gariui buvo vos 17 metų – jis buvo jaunesnis nei vienas iš Almedos anūkų tuo metu. Moteris teigia supratusi, kad Garis yra jos vienintelis dar nespėjusi su juo pasikalbėti.

Po metų, kai Gariui buvo 18, o Almedai 72-eji, jie pradėjo susitikinėti. Vos po dviejų savaičių Garis pasipiršo ir pora susituokė 2015 metais JAV, Tenesyje, rašoma news24.com.

„Mes mėgaujamės savo santykiais. Kai sutinki sau skirtą, nenori prarasti to jausmo“, – sako Almeda.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 76-erių moteris savo vyrą sutiko sūnaus laidotuvėse

Panašu, kad Garis visuomet žvalgėsi į už save vyresnes moteris. Jis save apibūdina kaip „labai subrendusį“ ir sako, kad prieš susipažindamas su Almeda, susitikinėjo su 77-erių metų moterimi.

„Manęs niekada netraukė jaunesnės moterys. Net kai man buvo vos 13 ar 14 metų, aš jaučiau trauką vyresnėms. Bijojau apie savo santykius pasakyti močiutei, kuri mane augino, nes nežinojau, kaip ji sureaguos. Tačiau ji mus priėmė“, – pasakoja Garis.

Dabar ši pora išgarsėjo „TikTok“ platformoje, kur jie dažnai kelia meilius savo vaizdo įrašus.

Almeda yra keturių vaikų mama ir šešių anūkų močiutė. Moteris sako, kad pirmosios santuokos metu nepatyrė panašių jausmų, kaip tie, kuriuos jaučia dabar.

„Aš buvau ištekėjusi 43 metus ir niekada nepatyriau daug bučinių, apsikabinimų ar romantikos“, – viename iš vaizdo įrašų pasakoja ji.

Tačiau dabar istorija visiškai kitokia. „Tai tarsi viesulas“, – sako moteris.

Garis visada laisvai kalbėjo apie savo žmoną ir mielai dalinasi savo meilės istorija: „Aš švenčiu mūsų meilę ir kasdien dėkoju Dievui, kad atsiuntė man angelą, mano sielos dvynę“.


Rašyti komentarą...
D
Diagnozė
2021-01-11 17:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerontofilija
Atsakyti
0

A
2021-01-11 12:28:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkoks siaubas...
Atsakyti
-1

B
Baisu
2021-01-11 12:47:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų