72-ejų moterį kiti palaiko studente: atskleidė jaunystės paslaptį

Visi žmonės sensta skirtingu greičiu. Vieni sensta lėčiau, tačiau atrodo, kad fitneso fanatikė Norma Williams atrado būdą, kaip sustabdyti laiką. 72-ejų moteris atrodo tartum modelis. Ir ji nori perduoti žmonėms svarbią žinutę – jeigu rūpinatės savo kūnu, jis gali tapti sveikesnis ir visai nesvarbu, kokio amžiaus esate.

20

„Bright Side“ negalėjo praleisti progos parodyti, kaip nuostabiai atrodo Norma, bei atskleisti, kaip jai pavyksta išlaikyti jaunatviškumą ir puikias kūno formos

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Norma Williams

Ji ne visada turėjo tokį kūno sudėjimą. Nuo pat vaikystės Norma neturėjo sveikų įpročių ir jautėsi per stambi. Būdama 28 metų ji pradėjo keisti savo gyvenimo būdą. Kadangi dauguma žmonių negali pakeisti įpročių per naktį, tai buvo kelionė, kurią Norma vis dar išgyvena.

Keisdama gyvenimo būdą ji pastebėjo, kad jos gyvenimas iš tikrųjų ėmė keistis, o išvaizda pagerėjo. Galiausiai ji pasiekė tašką, kuriame buvo patenkinta savimi. Tiems, kurie taip pat nori pakeisti savo gyvenimo būdą, ji siūlo žengti pirmuosius kūdikio žingsnius, leidžiant sau tobulėti metus po metų.

Ji sako, kad jos kūnas patobulėjo dėl reguliarios mankštos. Ji užsiima greituoju ėjimu 4 kartus per savaitę ir 2 kartus per savaitę lankosi sporto salėje. Ji palaipsniui didino savo mankštos intensyvumą ir atitinkamai tobulino mitybą. Ne taip seniai ji galėjo suvalgyti per vieną kartą didžiausią pakuotę traškučių ir daugybę sausainių, tačiau jai pavyko viską pakeisti pačiai.

Norma mano, kad mūsų kūnas nenusipelno nieko, išskyrus pagarbą, ir mes dažnai tuo piktnaudžiaujame, tačiau tol, kol bandome daryti teigiamus pokyčius, mūsų kūnas mus apdovanoja. Taigi, neatsižvelgiant į odą, raukšles ir strijas, atėjo laikas mylėti save ir savo kūną!


Rašyti komentarą...
S
Stasys
2021-06-27 09:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išmokti rašyti, po to komentuokit.
Atsakyti
0

H
HH
2021-06-26 19:39:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Špaklius ir photožopas puikus derinys
Atsakyti
-3

n
nu
2021-06-28 09:36:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rengiasi bobute tai tikrai ne pagal amziu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų