REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
18
Pora (nuotr. 123rf.com)

Nori turėti tvarius santykius? Jei esi vyras, tau verta žinoti, ko nori moteris. Jei esi moteris, tau verta žinoti, ko nori vyras. Tik 5 dalykai ir tavo santuoka bus ilgaamžė.

18

Nori turėti tvarius santykius? Jei esi vyras, tau verta žinoti, ko nori moteris. Jei esi moteris, tau verta žinoti, ko nori vyras. Tik 5 dalykai ir tavo santuoka bus ilgaamžė.

REKLAMA

Psichologė Ramunė Murauskienė sako, kad būtina atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

Prieš veikdamas, pasitikslink, ar tavo moteriai tikrai svarbūs įvardinti 5 poreikiai. Prieš veikdama, sužinok, ar tavo vyrui tikrai svarbūs įvardinti 5 poreikiai. 

Švelnumas ir seksas

Moterims labai svarbu patirti švelnų vyrą. Švelnumas - tai ne tik preliudija prieš seksą. Švelnumas - tai ir apkabinimas, laikymas už rankos, gėlių dovanojimas ir pan. Kai moteris mato vyro švelnumą, ji jaučiasi saugi ir globojama. Ir tuomet moteris šalia tokio švelnaus ir atidaus jai vyro bus labiau atsipalaidavusi.

Kai moteris bus atsipalaidavusi, vyrui pasiseks dažniau tenkinti savo seksualinius poreikius. Gali būti, kad moteris, kuriai trūksta vyriško švelnumo, dažnai atsisako mylėtis su vyru.

REKLAMA
REKLAMA

Taip partneriai patenka į užburtą ratą: kai vyras negali patenkinti savo seksualinio poreikio, jis nenori būti švelnus; kai moteris negauna švelnumo, ji atsisako mylėtis. Ką daryti? Kas vyresnis, tas ir išmintingesnis. Kas išmintingesnis, tas ir pirmas. Neverta nesimylėti iš principo.

REKLAMA

Neverta nebūti švelniam iš principo. Atsiduokime vyrams, kai galime. Būkite su moterimis švelnūs, kai tik galite. Jei lauksime iš partnerio jo žingsnių, galime praleisti progą žengti savuosius.

Dėmesio! Jei esi moteris, suprask, kad moterų yra daugiau nei vyrų. Kai vyro moralė yra žema, negavęs sekso šeimoje, jis gali ieškoti sekso už šeimos ribų.

Kai vyras turėjo neištikimybės patirties, rizikuoti atsisakymu mylėtis iš principo neverta niekada. Jei atsisakai mylėtis ne iš principo, o dėl nuovargio, nėštumo ar žindymo, o vyras atsisako priimti realybę tokią, kokia ji yra, pasistenk pasidalinti atsakomybe už šeimą ir rūpesčius po lygiai, kad vyras labiau pavargtų ir stokotų energijos mylėjimuisi, kaip ir tu.

REKLAMA
REKLAMA

Jei vyras atkakliai siekia tenkinti savo seksualinius poreikius, neprisiima atsakomybės už šeimos buitį, nelengvina tavo kasdienybės, neišduok savęs, neprievartauk savęs, leisk jam būti tokiu, koks jis yra.

Būk savimi ir nenuolaidžiauk iš baimės likti viena. Jei esi vyras, atmink, kad moteris nelauks amžinai tavojo švelnumo. Tai nereiškia, kad ji susiras meilužį. Žemos moralės moteris - gali.

Dažniausiai žmonos susiranda, ką veikti ir be švelnaus vyro. Greičiausiai, kad jos jau turi ką veikti: augina jūsų bendrus vaikus, tvarko jūsų bendrus namus, gamina visiems valgyti ir, greičiausiai, kaip ir tu, eina į darbą. Kai vaikai paauga, moteris pradeda intensyviai užsiimti saviraiška. Moterys retai kada lieka tuščios ir vienišos be vyriškojo švelnumo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Išklausymas ir gera kompanija

Moteriai svarbu būti išklausytai. Todėl, jei esi vyras, skirk savo moteriai laiko. Išklausyk, nepatark, bet reaguok empatiškai. Moteriai svarbiausiai jausminė tavo reakcija. Kai moteris liūdi, negali jos kaltinti. kai moteris suserga, belieka ja tik pasirūpinti.

Kai moteris pavargsta, negali prašyti jos nepavargti, nes tu nebeturi su kuo pasimylėti; svarbiausia sudaryti sąlygas moteriai pailsėti. Kai neturi ką pasakyti, kai nežinai kaip jausmiškai reaguoti, tiesiog būk šalia. Kiek? Maždaug 2 valandas per dieną. Negali sau tiek leisti? Tai kam tuomet tau reikalinga moteris? S

REKLAMA

upraskime: romantinio laikotarpio metu domėtis moterimi yra paprasta, tam nereikia valios pastangų; gyvenant nuosekliai ir ilgai, domėtis labai artimu žmogumi gali prireikti valios pastangų. Nelauk moters nepasitenkinimo, būk jai dėmesingas.

Jei esi moteris, atmink: vyrui reikia tavo geros kompanijos. Vyrui patinka, kai tu esi nerūpestinga, linksma. Žinoma, jei jis tavęs neišklauso, nebūna su tavimi švelnus, tau sunku atsipalaiduoti ir būti nerūpestingai. Visgi, labai svarbu taip organizuoti šeimyninį gyvenimą, kad tu ir tavo vyras galėtumėte smagiai leisti laiką kartu: be vaikų, be draugų, be giminių, be šunų ir katinų.

REKLAMA

Atvirumas ir išorinis patrauklumas

Moteriai labai svarbu, kad vyras būtų atviras ir nuoširdus. Kai moteris stebi vyrą, kuris meluoja, nutyli, nepasako visos informacijos iki galo, moteris negali pasitikėti vyru iš esmės

. Nesvarbu, ar vyras neatviras yra smulkiuose reikaluose ar stambiuose, šeimoje ar darbe, su artimais ar su svetimais. Vyrai labai greitai gali sugriauti pasitikėjimą juo žmonos akyse. Verta žinoti: kai žmona nepasitiki vyru, tai nėra žmonos problemos; jei vyru pasitiki visas likęs pasaulis, be savo žmonos pasikliovimo jis žemėje bus Niekuo. Todėl ir sakoma: šeima yra pagrindinė žmogiškumo treniruotė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vyrui labai svarbi patraukli moters išvaizda. Drastiškai ir greitai negalima keisti nei aprangos, nei šukuosenos. Verta atsižvelgti, kas patinka vyrui.

Tačiau svarbiausia - būti savimi. Nebūtina pildyti visų vyro troškimų išduodant save. Taip jau yra, kad daugumai vyrų yra labai svarbi moters išorė, todėl gražaus moters vidaus jiems yra maža.

Tai keičiasi su metais, jei su jais ateina ir išmintis. Išmintingas ir brandus vyras, o tokių jaunų yra reta, domisi vidiniu moters pasauliu, jo grožiu, nes puikiai suvokia, jog jo mylimos moters išorė - nesvarbi, nes labai greitai kintanti. Išmintingas ir brandus vyras ieško amžinojo šaltinio.

REKLAMA

Pinigai ir namų jaukumas

Moteriai reikia daug pinigų. Moterys yra labai skirtingos ir "daug" taip pat skiriasi. Norėti pinigų ir komforto yra normalu, ne nuodėmė. Ir tą vyrams suvokti verta. Kvaila moterį kaltinti materializmu. Vyras, kuris nenori globoti moters ir jai suteikti komforto, negali vesti. Mat vienam vyrui reikia labai mažai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų