Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Keturių vaikų mama tragiškai mirė nuo Covid -19 po to, kai dėl atsinaujinusios ligos buvo priversta atidėti antrąjį skiepą. 42 metų Kellyanne Syme mirė sausio 4 dieną Forth Valley karališkojoje ligoninėje.

Keturių vaikų mama tragiškai mirė nuo Covid -19 po to, kai dėl atsinaujinusios ligos buvo priversta atidėti antrąjį skiepą. 42 metų Kellyanne Syme mirė sausio 4 dieną Forth Valley karališkojoje ligoninėje.

REKLAMA

Teigiama, kad ji „atkakliai kovojo iki galo“, tačiau sirgo emfizema, plaučių liga, kuri gali sukelti dusulį ir kosulį. Laikui bėgant ši būklė pažeidžia plaučių oro maišelius, kol galiausiai jų vidinės sienelės susilpnėja ir plyšta.

Kellyanne pirmą kartą pasiskiepijo praėjusių metų pradžioje, tačiau dėl savo ligos turėjo atidėti antrąjį skiepą. Praėjus keliems mėnesiams po pirmojo skiepo ji ne kartą susirgo bakterinėmis krūtinės ląstos infekcijomis, kurias sukėlė peršalimas ir gripas, kurie pablogino jos emfizemą, rašo mirror.co.uk.

Laukė skiepo

Kellyanne taip ir neatsigavo, kad gautų antrą vakcinos dozę. Ji tikėjosi, kad gruodį, pagerėjus savijautai, pagaliau galės pasiskiepyti antrą kartą.

REKLAMA

Bet tada ji vėl susirgo gripu ir dar kartą turėjo atidėti skiepijimąsi iki sausio mėnesio. Deja, gruodžio 20 dieną ji užsikrėtė Covid-19 ir jau nebeatsigavo. Jos sukrėsta šeima pagerbė savo „tikrąjį angelą“ mamą, turėjusią „nuostabiausią“ sielą.

20-metė dukra Taylor pasakojo: „Mano mamai teigiamą Covid-19 nustatė gruodžio 20 dieną. Mes manėme, kad jai viskas bus gerai, bet ji buvo paguldyta į intensyvios priežiūros palatą ir jos būklė nuolat blogėjo.

Ji buvo nuostabiausias žmogus. Ji buvo tokia maloni ir padėdavo visiems, niekada nebuvo pesimistiškai nusiteikusi, nors ją ir kamavo stiprūs skausmai. Man labai jos trūksta“. Kellyanne paliko tris dukras ‒ 20-metę Taylor, 23-jų Katelyn ir 12-metę Jennifer, bei 22-jų sūnų Brenden.

REKLAMA
REKLAMA

Šeima ją vadina „geriausia močiute“

Šeima ją vadina „geriausia močiute“ savo anūkams Andre, trejų metų Linkin ir mažyliui Roman. 67-ių Kellyanne mama Marianna taip pat šiuo metu yra ligoninėje ir kovoja su Covid-19 ‒ ji į ligoninę pateko keliomis dienomis anksčiau už dukrą.

Taylor paragino žmones rimtai žiūrėti į koronavirusą: „Daugelis žmonių į tai nežiūri rimtai. Jie mano, kad virusas čia jau dvejus metus, todėl nėra taip blogai.

Jie nežino, kokį poveikį turi Covid-19. Planavome Kalėdas, o tada netekome mamos. Dėvėkite kaukes ir imkitės atsargumo priemonių. Jei pasireiškia simptomai, izoliuokitės. Apsaugokite kitų žmonių šeimas“.

Šeima prieš penkerius metus neteko tėčio, todėl finansinė laidotuvių našta teko Kellyanne vaikams. Į atidarytą „GoFundMe“ sąskaitą jau surinkta beveik 2000 svarų sterlingų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų