REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tomas Mannas, kuris „X Faktoriuje“ pasirodė dar 2014 metais su grupe „Stereo Kicks“, paskelbė skaudžią žinią apie partnerės Dani Hampson mirtį socialiniuose tinkluose, o jos šeima dabar jos gedi.

Tomas Mannas, kuris „X Faktoriuje“ pasirodė dar 2014 metais su grupe „Stereo Kicks“, paskelbė skaudžią žinią apie partnerės Dani Hampson mirtį socialiniuose tinkluose, o jos šeima dabar jos gedi.

REKLAMA

Sugniuždyta Dani Hampson šeima pagerbė 34-erių velionę, kuri tragiškai mirė rytą, kai turėjo ištekėti už „X Faktoriaus“ žvaigždės Tomo Manno, rašo mirror.co.uk.

34 metų dainininkas Tomas pirmadienio vakarą „Instagram“ paskelbė liūdną žinią apie Dani mirtį. Būsima Tomo žmona, su kuria jis turi sūnų, vardu Bowie, mirė ankstyvą birželio 18-osios, šeštadienio, rytą, tą pačią dieną, kai pora turėjo pasakyti savo „taip”.

Skelbime Tomas, 2014 metais konkuravęs „X Faktoriuje“ kaip grupės „Stereo Kicks“ narys, teigė praradęs „savo gyvenimo meilę“ dieną, kuri turėjo būti laimingiausia jų gyvenimo diena.

REKLAMA
REKLAMA

Pasidalijo skausmu

Po kelių dienų Dani artimieji, praradę „plakančią savo šeimos širdį“, pasidalijo savo skausmu.

„Ji buvo plakanti mūsų šeimos širdis, mylinti, sėkminga, protinga dukra, kuri visada kitus dėjo aukščiau savęs. Todėl ją visi mylėjo,” – rašė Dani tėvas Martinas.

REKLAMA

„Mūsų šeima suniokota ir visiškai sudaužyta. Žmonės sako, kad skausmas ilgainiui palengvės, tačiau dabar esame palaužti. Danielle, mes tave mylėsime amžinai.”

Tuo tarpu Dani sesuo Helena Smith gyrė jos „nesavanaudiškumą“ ir gedėjo, kad jai liko tiek daug gyvenimo gyventi ir su Tomu, ir su 8 mėnesių sūnumi Bowie. „18-ąją dieną buvo mano gimtadienis, ir nors viskas turėjo būti jai, ji vis dar planavo savo vestuvių savaitgalį švęsti ir mano gimtadienį“, – širdingai dalijosi Elena.

REKLAMA
REKLAMA

„Niekada negalėsiu jai padėkoti už jos nesavanaudiškumą ir pastovų, pastovų dėmesio sutelkimą į kitus žmones, net jei to ir nereikėjo. Ši diena amžinai bus jūsų šventė. Aš žiūrėjau į tave kaip į autoritetą nuo tos akimirkos, kai susipažinau su tavimi Danielle, kaip į vyresnę sesę, kurios niekada neturėjau ir niekada nežinojau, kad man reikia, geriausią draugę.

Tu mane labai daug išmokei, ir aš pažadu panaudoti tai, ką išmokau iš tavęs per visą likusį gyvenimą, ir visada būti ten dėl Bowie, aš taip džiaugiuosi, kad tapsiu jo teta.”

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dani brolis Andrew taip pat socialinėje žiniasklaidoje, pasidalino savo širdį draskančia žinute apie savo „nuostabią seserį”.

„Kiek tik prisimenu, Danielė buvo geriausia mano draugė“, – rašė jis.

„Meilės protrūkis, kurį jau gavome, yra nuostabaus žmogaus, kuriuo buvai, įrodymas“, –  pridūrė jis. Norėčiau, kad galėtume paskutinį kartą apsikabinti, išgerti, kartu pasijuokti ir turėčiau galimybę pasakyti, kad tu man esi viskas.”

Tomas „Instagram“ pasidalino pražūtinga žinia apie Dani mirtį kartu su gražia juodai balta poros nuotrauka kartu su jų sūnumi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų