• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sunerimusi mama Jolanta guodžiasi, kad dukra Vilija staiga ėmė jos vengti. Jolanta tikina, kad dukrą labai myli ir jai nori tik gero, tačiau dukra papasakojo visai kitokią istoriją. Moterų drama – „TV Pagalbos“ reportaže. 

Sunerimusi mama Jolanta guodžiasi, kad dukra Vilija staiga ėmė jos vengti. Jolanta tikina, kad dukrą labai myli ir jai nori tik gero, tačiau dukra papasakojo visai kitokią istoriją. Moterų drama – „TV Pagalbos“ reportaže. 

REKLAMA

Į „TV Pagalbos“ komandą kreipėsi dėl savo dukros Vilijos sunerimusi Jolanta. Motina teigė norinti atnaujinti artimus santykius, nes esą pastaruoju metu Vilija jos vengia.

„Užsidarius tokia ir meluoja man“, – paklausus, koks dukros elgesys neramina teigė Jolanta. 

Mamos ir dukros santykiai – audringi

Moteris pasakojo, kad jos neįgali dukra niekaip nesusitvarko dokumentų ir gyvena skolose. Į mamos namus Vilija esą kartas nuo karto užsuka tik pavalgyti ir paprašyti pinigų, tačiau Jolanta norėtų, kad dukra su ja bendrautų ne tik dėl išskaičiavimo. 

Pokabio metu paaiškėjo, kad mama ir dukra anksčiau yra patyrusios rimtų santykių iššūkių. Jolanta pripažino, kad po vieno didesnio konflikto teko dukrai iškviesti policijos pareigūnus. Jie Vilijai išrašė smurto orderį.

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo agresyvoka prieš mane“, – paaiškino Jolanta.

Mama įsitikinusi, kad jos dukrai reikalinga nuolatinė priežiūra, nes ji esą negali atlikti net paprasčiausių buities darbų. O nuolatiniam gyvenimui pas save ji Vilijos priimti nenori, tikino, kad tai jai bus nepakeliama našta. 

REKLAMA

„Aš dėl to nervuosiuosi, man bus bloga“, – kalbėjo Jolanta. 

Jolanta – 3 anūkų močiutė, tačiau su jais moteris matosi labai retai, mat iš dukros juos paėmė tarnybos ir šiuo metu jie gyvena su globėjais. Moteris tikino, kad jai skaudu ir dėl to, jog apie anūkų gimimą ji sužinodavo atsitiktinai, vieną kartą apie nėštumą sužinojo tik prasidėjus sąrėmiams. 

„Iš svetimų sužinojau“, – graudindamasi pasakojo moteris. 

Dukra papasakojo žiaurią tiesą

Gelbėtoja Gerda Žemaitė Jolantą palydėjo į susitikimą su dukra, o ši papasakojo visai kitokią istoriją. 

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Vilijos, mama per daug kišasi į suaugusios moters gyvenimą, o tai ją pykdo. Dėl šios priežasties ji ir vengia bendrauti su mama, net užblokavo jos numerį.

Vilija papasakojo apie sunkią savo vaikystę, esą jau tada jai bendrauti su mama buvo nemiela. Moteris tikino, kad mama, norėdama ją išauklėti, imdavosi žiaurių priemonių.

„Atsimeni, kai tu manęs į butą nepriėmei? Aš balkone miegojau 3 savaites“, – mamos klausė Vilija.

Jolanta paaiškino, kad su dukra susipyko, todėl jai ir teko nakvoti balkone. Moteris tvirtino, kad Vilija vaikytėje buvo viskuo aprūpinta, esą ji neturėtų niekuo skųstis: 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Tu buvai ne nuoga, aprengta buvai.“

Jauna moteris įsitikinusi, kad mama nori ją kontroliuoti, dėl to visiems iš eilės ir pasakoja, kad Vilija turi labai sunkią negalią ir negali vaikščioti. Iš tiesų Vilija dirba, gyvena savarankiškai ir puikiai gali savimi pasirūpinti. 

Kokį abi puses tenkinantį sprendimą priims moterys – sužinokite pažiūrėję aukščiau esantį vaizdo įrašą. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų