29-erių nuotaka mirė iš karto po vestuvių: medikai netikėjo, kad ji serga vėžiu

Medikai netikėjo, kad vos 29-erių dviejų vaikų mama galėjo sirgti krūties vėžiu, nes yra „per jauna“. Moteris nuo šios ligos mirė prabėgus vos kelioms savaitėms po vestuvių.

Sinead Richards, 31 m., buvo itin laiminga, kai rugpjūčio 19 dieną sumainė žiedus su savo partneriu Liam McDonagh, su kuriuo kartu buvo jau 12 metų.

Tačiau dviejų vaikų mama mirė praėjus vos 22 dienoms po vestuvių, rugsėjo 10 d., ir praėjus vieneriems metams po to, kai tyrimai parodė, jog ji serga ketvirtos stadijos krūties vėžiu, kuris buvo išplitęs po visą kūną.

Kovojo 18 mėnesių

Pastoracinė mentorė iš Stanningley Vakarų Jorkšyre 2019 metų pabaigoje jos krūtinėje rado iškilimą, tuomet jai buvo vos 29-eri. 2020 metų pradžioje nuvyko pas savo šeimos gydytoją. Neaišku, ar tai įvyko prieš ar po pirmojo karantino.

Jos sielvartaujantis vyras tvirtino, kad daktarai neigė, jog tai gali būti krūties vėžys, nes ji buvo per jauna. Pranešama, kad medikai atliko tyrimus, tačiau vėžys nebuvo pastebėtas. S. Richards vyras paskatino ją grįžti pas specialistus, vėliau tyrimai parodė, kad ji serga krūties vėžiu.

Tik viena iš keturių moterų išgyvena ilgiau nei penkerius metus po to, kai joms diagnozuojama liga, o tai reiškia, kad vėžys išplinta po kitas kūno dalis, pavyzdžiui, kaulus, plaučius, kepenis ar smegenis. 

S. Richards iš pradžių dviem mėnesiams atidėliojo vizitus pas gydytojus, nes nemanė, kad tai gali būti krūties vėžys. Tačiau po išgirstos diagnozės ji 18 mėnesių kovojo su vėžiu ir paskutines savo gyvenimo savaites praleido Lidso ligoninėje, rašoma dailymail.co.uk.

Moteris mirė rugsėjo 10 dieną, praėjus mažiau nei mėnesiui po vestuvių ir paliko savo vyrą ir dvi dukteris – 7-erių Paige ir 10-ies Georgie.

Ragina pasitikrinti

Dabar S. Richards vyras paragino kitas moteris, nepaisant amžiaus, pasitikrinti. Kalbėdamas apie savo vestuvių dieną, jis sakė: „Visi šypsojosi visą dieną. Jai buvo labai blogai, bet tai tik parodė, kokia ji buvo, ji kovojo dėl to, kad ten patektų ir buvo nusiteikusi drąsiai. Tai buvo proto kova prieš kūną. Ji atsidūrė ten ir tai buvo viskas, ko ji norėjo.

Tai padarė didžiulę įtaką mūsų gyvenimui. Ji buvo nuostabi, ji buvo toks mielas žmogus. Niekas, kas ją pažino, neturėjo blogo žodžio apie ją, visi ją mylėjo. Tai tiesiog taip tragiška.

Kai buvome ligoninėje, žmonės žiūrėjo į mus, nes negalėjo patikėti, kad ji tokia jauna, jai buvo tik 31-eri, niekas tuo negalėjo patikėti. Jei jos istorija paskatins bent vieną moterį pasitikrinti, tikrai verta ja dalintis. Ji buvo nuostabus žmogus.

Aš tiesiog noriu parodyti, kad taip gali nutikti bet kam, ir paraginti žmones pasitikrinti, jei jie ką nors pastebės.“

REKLAMA

„GoFundMe“ buvo pradėtas lėšų rinkimas, skirtas paremti šeimą ir padengti laidotuvių išlaidas. Lėšų rinkimo metu buvo organizuota diena vietinėje užeigoje ir plaukimas kanalu iš Lidso į Liverpulį – iki šiol surinkta daugiau nei 3 000 svarų.

Krūties vėžys yra labiausiai paplitusi vėžio forma Jungtinėje Karalystėje ir beveik visos moteris išgyvena penkerius ar daugiau metų (98 proc.), jei sergama pirmosios stadijos vėžiu.

Jei jis nėra aptinkamas laiku ir išsivysto į ketvirtą stadiją, tik 25 proc. moterų išgyvena ilgiau nei penkerius metus po diagnozės. Pasiekęs ketvirtą stadiją, vėžys yra nebegydomas, tačiau galima jį kontroliuoti, pavyzdžiui, hormonų terapija ar chemoterapija.


Rašyti komentarą...
I
Irenai,
2021-09-26 12:32:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia skleisti tokių niekų.Nėra taip, kaip rašai.Jeigu gydytojui neaišku, pirmiausia siunčia pas onkologusŽinau, siuntė dėl skydliaukės. Viskas Lietuvoje jums blogai, bet manau, kad gal blogiau savo valstybės pavadinimą rašyti mažąja raide.Ar ir savo pavardę rašai mažąją raide?
Atsakyti
-1

I
Irena
2021-09-26 10:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsienyje gydymą gausi iš kart,o lietuvoje nebent jei turi babkiu ir ryšių,kitaip gali pora metų laukti,kol pateksi pas gydytojais ir kol jie nustatys tikslią diagnozę ,o paskui stebisi ,kad žmonės nesikreipia,o kokia prasmė ,jei tipo ,,viskas,,gerai,nieko blogo nematom,, kaip ir visada,jiems sakai viena,jie iš savo varpinės kita
Atsakyti
-1

N
Nesvarbu
2021-09-26 13:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sesei pašalino gimdą po to, kai dvejus metus iš eilės gydytojai aiškino, kad tokiai jaunai negali būti gimdos kaklelio vėžio ir nesiuntė pas onkologus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų