REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai nori pokyčio, priemonių visada surasi. Šį kartą nesiūlysiu nieko, kas kainuoja pinigus. Šį kartą siūlysiu tai, kas tau niekuo nekainuos, tik tavo energijos, meilės, tikėjimo ir vilties. O tai yra net brangiau už pinigus, ar taip? Pasikalbėkime.

Kai nori pokyčio, priemonių visada surasi. Šį kartą nesiūlysiu nieko, kas kainuoja pinigus. Šį kartą siūlysiu tai, kas tau niekuo nekainuos, tik tavo energijos, meilės, tikėjimo ir vilties. O tai yra net brangiau už pinigus, ar taip? Pasikalbėkime.

REKLAMA

Kasdienės maldos galia jau seniai įrodyta

Kai kalbame apie laimę, dauguma specialistų mini vieną itin svarbią žmonių savybę - psichologinį atsparumą. Šis atsparumas padeda žmogui greičiau atsitiesti po nesėkmių, krizių ir pan. Teigiama, kad laimingi žmonės yra tie, kurie yra psichologiškai atsparūs.

Nemanykite, kad tai kažkokia konstanta. Psichologinį atsparumą galima nuolat lavinti įvairiame amžiuje. Psichologiškai atsparesni yra ne tie, kurie buvo nuo visko saugojami ir globojami, bet tie, kurie nuolat tikėjo, kad viskas bus gerai.

Todėl tyrėjai dalinasi išvada, jog viena svarbiausių psichologinio atsparumo sąlygų - tikėjimas Dievu, Aukščiausia jėga, vidiniu savo dieviškumu, Visatos galia ir t.t. Jau seniai įrodyta, kasdienės maldos galia. Todėl ir mes pradėsim melstis.

REKLAMA
REKLAMA

21 dienos maldos iššūkis

Pradėkime 21 dienos maldos iššūkį. Garantuoju, kad šis iššūkis niekaip neprieštarauja nei badui, nei iššūkiui be cukraus ar dar kam nors.

REKLAMA

Priešingai, 21 dienos maldos iššūkis sustiprins mūsų valią, atkaklumą, tikėjimą savimi ir pasitikėjimą pasauliu kaip pakankamai geru, dosniu ir tvarkingu. Nei lyties, nei amžiaus cenzo nėra. Ką daryti? Skirkime laiko 3 kartus per dieną, kad galėtumėte melstis. 1 kartas - tik prabudus. 2 kartas - per pietus. 3 kartas - prieš užmiegant.

Kokie bus rezultatai? Tu būtinai pradėsi labiau pasikliauti savimi, atsiras daugiau dėkingumo, ramybės, pajausi, ko iš tiesų nori, ko iš tiesų esi verta, atsiras daugiau saugumo, daugiau pakantumo, galėsi lengviau atleisti, skatinsi save ir kitus dažniau džiaugtis. Ar gi nenuostabu?

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pradėti?

Pradėk tiesiog dabar. Jei visai neturi meldimosi įpročių, atsipalaiduok. Tai nereikia žinoti nė vienos maldos. Melstis - tai kalbinti Dievą, dieviškumą savyje. Vadinasi, tau tereikia atrasti bent kelias laisvas minutes, atsiriboti nuo išorinio pasaulio ir mintyse pasikalbėti su Juo.

Siūlau tą daryti mintyse arba tyliai, kad kolegos darbe arba artimieji namuose nepradėtų rūpintis tavo psichine sveikata. Patikėk, po meldimosi blogiau nebus. Tik geriau. Pirmomis dienomis pratinkis prie minties, kad Dievas yra visur. Pasikviesk jį gyventi tavo dieną kartu. Kai nubusi, pasisveikink ir pasidžiauk, kad esi gyva.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasidžiauk savo kūnu, įkvepiamu oru, saule ar dangumi, kuri gali regėti. Atmink - jei nesidžiaugsi, nebūsi dėkinga. Džiaukis, nes tu esi viso to verta. Sakyk Dievui ir sau "labas", sakyk "ačiū" už viską, ką turi ir pradėk savo dieną. Pirmomis dienomis tokio proceso labai užteks.

Per pietus pasikalbėk su Dievu kaip su draugu, pasidalink rūpesčiais, džiaugsmais. Prieš miegą ir vėl prisimink Jį, atiduok Jam visas baimes, kurių nepavyko šiandien įveikti, atiduok Jam visą nerimą už vaikus, o pats geriausias dalykas, kurį gali padaryti dėl vaikų - patikėk juos Dievui.

REKLAMA

Sakyk: daugiau nebegaliu viena jais rūpintis, man per daug sunku, atiduodu tau savo vaikus, nes Tu geriausiai žinai, ko jiems reikia. Padėk man atpažinti, kaip juos auginti ir auklėti, siųsk man ženklus. Padėkok Dievui už dieną ir paprašyk, kad duotų tau prasmingos veiklos rytoj ir mokytų nieko nedaryti, ko nereikia.

Formuok įprotį kūrybiškai

Pirmomis dienomis tiesiog kalbėkis su Dievu. Jei esi namuose ar kabinete viena, gali tą daryti garsiai. Išgirsk savo balsą. Jis gali drebėti. Nieko nebijok.

REKLAMA

Kai įprotis bendrauti su Dievu susiformuos, galėsi melstis tyliai ar mintyse. O dabar - padėk sau. Neapsiribok trim kartais per dieną. Jei bijai pokalbio su darbdaviu, prašyk Dievo, kad viskas būtų taip, kaip geriausia daugumai. Taip mokysies savo naudos nestatyti aukščiau kitų daugumos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų