2-mečio mirtis sukrėtė šeimą: iš rankų iškrito prekybos centre

„Tai bus įspėjimas visiems tėvams – net jei važiuodami eskalatoriumi vaikus laikote ant rankų, jie vis tiek nėra visiškai saugūs“, – sako tragedijos liudininkas.

Dvimetis berniukas tragiškai žuvo iškritęs tėčiui iš rankų, važiuojant eskalatoriumi antrame prekybos centro aukšte, rašoma people.com.

Policijos pareigūnai patvirtino šį tragišką įvykį, kuris nutiko sekmadienį, maždaug 16 val. popiet, Auroros mieste, Kolorado valstijoje, JAV.

Krito iš antro aukšto

Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai ir ugniagesiai – buvo gautas pranešimas apie nuo eskalatoriaus antrame aukšte nukritusį vaiką. Policijos teigimu, pirminis tyrimas parodė, kad dvimetį ant rankų eskalatoriaus viršuje laikė tėtis, kai jis pasilenkė į priekį. Tėčiui tuomet nepavyko nulaikyti vaiko ir jis iškrito į pirmą aukštą, teigia policija. Vaiko ir jo tėčio tapatybės neatskleidžiamos.

Tuo pačiu metu prekybos centre buvę liudininkai sako matę ant grindų be sąmonės gulintį berniuką – vėliau jį išsinešė greitosios pagalbos darbuotojai.

„Aš buvau vienoje batų parduotuvėje, kai išgirdau klykimą – rėkė viena moteris, o tada staiga parduotuvės savininkas išbėgo lauk“, – žurnalistams sakė įvykio vietoje buvęs Cesaris Solorzano. –

„Jis kalbėjo telefonu ir girdėjau, kaip jis sako, kad kažkas atsitiko ir kad jis negali uždaryti parduotuvės, nes turi klientų. Tada jis į mane pasižiūrėjo ir man pasakė, kas nutiko – mažas vaikas nukrito nuo eskalatoriaus.“

Buvo perkeltas į vietos ligoninę

Po incidento berniukas buvo perkeltas į vietos ligoninę, bet pirmadienio rytą mirė, tvirtinama policijos pranešime. Šiuo metu atliekamas įvykio tyrimas. Nors tyrimas dar tik pradėtas, pareigūnai mano, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas.

„Visi incidentai, kurių metu sužeidžiamas arba miršta tokio amžiaus vaikas yra išsamiai tiriami mūsų nusikaltimų prieš vaikus skyriuje“, – sako policija. – „Tuo tarpu šis tyrimas dar nebaigtas.“

Pareigūnams ir toliau atliekant tyrimą, vienas tuo pačiu metu prekybos centre buvęs žmogus sakė, kad tai bus skaudus priminimas kitiems tėvams apie eskalatorių keliamą pavojų.

„Tai bus priminimas kitiems tėvams“, – sakė prisistatyti nenorėjęs įvykio liudininkas. – „Net jei važiuodami eskalatoriumi vaikus laikote ant rankų, jie vis tiek nėra visiškai saugūs.“


Rašyti komentarą...
V
Violeta
2021-08-06 20:09:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai ištižę. Mačiau savo akimis kaip tėvas visą vežimėlį su naujagimiu apvertė ir nesureagavo. Dar sako tėvystės atostogų jiems teikt. Kiek tokių išmėtytų bus.
Atsakyti
-1

N
Nei verkt nei juoktis
2021-09-08 14:51:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo dar geriau tėtis *drožia* mobiliaką ir nemato gal ir negirdi,kad vaikas iš rogių iškritęs verkia.,jau gerokai nutolęs.
Žiopliams vaistų nėra...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų