15-mečio kūnas Nemune vis dar nerastas: mama šaukiasi pagalbos

Skaudi tragedija prie Nemuno – ties Gelgaudiškėmis du paaugliai bandė įveikti upę, deja, likus vos keliems metrams iki kito kranto, vienas vaikas ėmė skęsti.

Narai iki sutemų ieškojo nuskendusiojo kūno, paieškos tęsiamos ir trečiadienį, tačiau kol kas jos bevaisės. Vis dėlto berniuko motina Tatjana (pavardė redakcijai žinoma) nepasiduoda ir kviečia visus susiburti kūno paieškoms.

Išplatino jautrų laišką

Moteris socialiniame tinkle išplatino viešą kreipimąsi su nuoširdžiu prašymu padėti surasti sūnaus kūną.

„Mes ką tik baigėm paieškas. Edvino šiandien neradom, tęsim rytoj. Mūsų šeima be galo dėkinga visiems, kas padeda ir mus palaiko.

Draugams, pažįstamiems ir visai nepažįstamiems žmonėms, kurie aukoja savo laiką, skambina, rašo ir ieško kartu su mumis.

Žmonės suvažiuoja iš visos Lietuvos ir tiesiog ieško. Mes nespėjame kiekvienam padėkoti, bet mes jus matom, jaučiam jūsų palaikymą ir esame be galo dėkingi.

Visada tikėjau žmonių besąlygišku gerumu. Saugokite savo vaikus! Laiko atgal neatsuksi. Kraujuojančių žaizdų neužgydysi ir išplėšto širdies atgal neįdėsi.

Saugok Dieve, Jūsų šeimas“, – rašoma jautriame laiške.

Moteris prašo šiandien, ketvirtadienį, jungtis į paieškas nuo ankstaus ruto, nes tiki, kad kūną surasti pavyks.

„Būtume dėkingi, jeigu prisijungtų naujų žmonių, nes neturime teisės išsekinti jau padėjusius paieškoje.

Taip pat reikia žvejų, valčių, narų, dronų, sportinių kamerų. Žmonių su ilgais žvejo batais. Ačiū, kad esate kartu su mūsų nelaime.“

Iki kranto – 20 metrų

Nors penkiolikmetis esą mokėjo gerai plaukti, skaudi nelaimė įvyko, kai iki kito kranto buvo likę visai netoli.

„Ten jiem nedaug ir trūko… Už to plūduro kokie dvidešimt metrų link kranto. Aš už plūduro buvau kokius tris metrus, bet nespėjau, nes paniro ir nebemačiu“, – kalbėjo vienas iš liudininkų.

REKLAMA

Į įvykio vietą atskubėjo trys gaisrinės – pirmieji ugniagesiai iš Jurbarko, vėliau iškviesti ir narai iš Kauno.

„Pirmiausiai gelbėtojai atvažiavo, jie čia varinėjo su kateriu tuo, bandė graibstyt nesėkmingai, dabar prieš pusantros valandos iš Kauno gelbėtojai atvažiavo“, – teigia pašnekovas.

Aplinkybes aiškinasi ir policijos pareigūnai.

Atlėkė gaisrinės

Jaunuolis su šeima gyveno Gelgaudiškyje. Pirminiais duomenimis, jis buvo vienturtis sūnus.

Vietiniai stebisi, kodėl jaunuoliai ryžosi tokiam žingsniui. Nors Nemunas šiemet ir stipriai nusekęs, visada itin pavojingos jo dugne esančios duobės ir srovė.

„Visada buvo duobių, va, žiūrėkit, koks gylis“, – pasakojo vietinė moteris.

Gyventojai sako, kad apie įvykusią nelaimę suprato tada, kai į pakrantę kaukdamos atlėkė gaisrinės.

„Po naktinės pamainos miegojau namuose, girdžiu, kad čia aliarmai tokie visokiausi. Pažiūriu –gaisrinės leidžiasi žemyn nuo plento. Sakė, kad penkiolikos metų vaikas nuskendo. Plaukė iš anos pusės keliese jie čia. Ir vienam, matyt, neužteko sveikatos“, – sako vietinis.

„Iš kitos pusės mes prieš pora gal valandų žiūrėjom, kas čia dedasi. Į tas valtis žiūrėjom, kur plaukė“, – pasakoja vaiko ieškojęs vyras.

Kūno negrąžino

Prabėgus parai – Nemunas vis dar nebuvo grąžinęs jaunuolio kūno. Socialiniame tinkle plinta nuskendusio vaikino mamos prašymas – padėti jo ieškoti.

Į paieškas jungiasi ir narai, ir savanoriai – keliami dronai, virš upės vagos skraido parasparniai.

Šią savaitę lepinant karščiams, vėl skaičiuojamos vandenyje pražuvusiųjų aukos. Antradienį priešpiet iš Baltijos jūros ties


Rašyti komentarą...
K
Kaunietė
2019-08-29 15:05:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dangau, koks nuostabus berniukas,kodėl taip anksti turėjo apleisti gyvenimą???Kaip gaila,ir graudu.Aš pritariu mamos žodžiams "Saugokit savo vaikus" o vaikams 'Saugokit vaikai save" nuo senų laikų yra posakis "Saugokis ir būsi apsaugotas".Nuoširdi užuojauta tėveliams.
Atsakyti
0

v
vardas
2019-08-29 15:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuosirdi uzuojauta teveliams......
Atsakyti
0

R
Regina
2019-08-29 16:27:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi tragedija .užuojauta tėveliams
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų