naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Anksčiau ligoninėje valytoja dirbusi moteris laimėjo loteriją, išsiskyrė su vyru ir su vaikais grįžo gyventi į gimtąją Škotiją.

Anksčiau ligoninėje valytoja dirbusi moteris laimėjo loteriją, išsiskyrė su vyru ir su vaikais grįžo gyventi į gimtąją Škotiją.

REKLAMA

Vieną didžiausių Didžiojoje Britanijoje kada nors laimėtų loterijos prizų išlošusi moteris dabar būdama 48 metų amžiaus pagimdė „karantino kūdikį“. Gillian Bayford kartu su dabar jau buvusiu vyru Adrianu 2012 metais laimėjo neįtikėtiną sumą – 148 milijonus svarų.

Anksčiau ligoninėje valytoja dirbusi moteris tuomet su vyru Adrianu gyveno Safolke. Su juo išsiskyrusi ji su vaikais grįžo gyventi į gimtąją Škotiją. Tuomet ji pradėjo nekilnojamojo turto verslą, laimėtus milijonus išleidusi nuomai skirtų butų įsigijimui, o taip Arbrote atidarė savo kavinę, pavadintą „Sugar and Spice“.

Praėjusiais metais ji buvo paduota į teismą už smurtą prieš savo buvusį vaikiną Gaviną Innesą. Ji buvo kaltinama tuo, kad dviejų skirtingu metu vykusių barnių metu, 2017 metų spalio mėnesį stumdė, šaukė ir grūmėsi su vyru, dirbančiu labdaringoje organizacijoje, kuri rūpinasi smurto namų aplinkoje aukomis. Multimilijonierė dabar dar kartą tapo mama – prieš šešis mėnesius ji pagimdė dukrelę Emilie, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA

„Jai aš nesu loterijos laimėtoja, bet tiesiog Mama"

Moteris sakė: „Jai aš nesu loterijos laimėtoja, bet tiesiog Mama. Kai kuriuos dalykus pinigai palengvina, bet iš esmės nieko nepakeičia. Vis tiek reikia keisti sauskelnes ir rūpintis kūdikiu, kai jis serga – kad ir kiek pinigų beturėtum.“

REKLAMA

Ji papasakojo, kad nėštumas jai buvo nemaža staigmena – pastoti ji nesitikėjo dėl savo amžiaus. Moteris sakė: „Bet aš visada norėjau dar vieno kūdikio. Todėl viską apsvarsčiusi nusprendžiau gimdyti. Būti vyresnio amžiaus mama man labai patinka – tai kaip važiavimas dviračiu, niekada nepamiršti.“

Ji pridūrė, kad dukrelė nebus išlepinta ir firminių drabužių nenešios, bet turės išmokti, kokia yra pinigų vertė. Loterijos laimėtojos kavinė 2016 metais užsidarė – tuomet 21 jos darbuotojas buvo atleistas, o nuostoliai sudarė 129 000 svarų. Moteris 2018 metų rugpjūtį ištekėjo už Briano Deanso (38), kai nuo loterijos laimėjimo buvo praėję šešeri metai. Dabar ji nešioja naujojo vyro pavardę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų